Fatih Terim İstedi, Bakırköy Belediyesi Metin Oktay Tesislerini Temizledi

Fatih Terim yakın dostu Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu'nu arayarak, Metin Oktay Tesisleri'nde çevre düzenlemesi, bakım-onarım ve temizlik yapılması için ricada bulundu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yakın dostu Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu'nu arayarak; "Sayın Başkan takım olarak Antalya'da kamptayız. Florya Metin Oktay Tesisleri'ni biz kamptayken bir elden geçirseniz. Çevre düzenlemesi, bakım-onarım ve temizlik yaptırsanız " diyerek ricade bulunduğu öğrenildi.GEREKLİ ÇALIŞMALARIN YAPILMASI TALİMATI VERİLDİ

Terim'in ricası üzerine de Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Park-Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüğü'nü görevlendirerek gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.YAKLAŞIK 100 İŞÇİ ÇALIŞTI

Bakırköy Belediyesi Park-Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün yaklaşık 100 çalışanı Florya Metin Oktay Tesisleri'nde ağaçlandırma, genel peyzaj, budama, çim biçme ve çevre temizliği işlemlerini gerçekleştirerek tesisleri elden geçirdi. Terim'in bu çalışmadan sonra Başkan Kerimoğlu'nu tekrar arayarak teşekkür ettiği belirtildi.

YORUMLAR (13)

 • HASAN ER:
  parayı çook seven bu kişi sayesinde Türkiye yıllardır DÜNYA KUPALARINI ALIYOR,o kadar eğitimcidir ki takımlarımızda hiç yabancı sporcu yoktur,milli duruşu vardır,ülkücüdür parayı çok seviyor,bir iki bağırır çağırır malı alır gider,LALE DEVRİ BÖYLE OLMALI.
 • KARDELEN:
  gs nin oraları temizliyecek elemanlarımı yok milyon dolarları bir çırpıda harcıyorsunuz birde utanmadan buraları temizlermisiniz diye belediyeden imtiyaz kullanıyorsunuz pisliğinizi kendiniz temizleyin
 • SUAT TAS:
  bunu fenerbahce yapsaydı aynı tepkıyı verirmiydiniz şikebahce
  NECO: Haydarr haydaarrr, daha 3 yil once baskaniniz aziz efendi sike davasi ifadesinde rakip oyunculari ayarlayip şike yapmayi tarlayi surduk diye ifade etmisti.bunlar tutanaklarda durur, fifa nin sikeden verdigi cezada ortada kaldirilmadi.ve trabzonun sampiyonlugunu ilan etti.utanmadan caldiginiz sampiyonlugu unuttun galiba.yuzsuz takim bu ulkeye sikeyi sokan şozde takim fenerbahcedir.utan biraz.milleti balik hafizalimi sandin denyo.
  HAYDARRRRRR: senin yaşını bilmiyorum ama belki bilmezsin bilenlere sor ankaragücü o gs 8 üstelik ankaragücü o zamanlar çok güçlü bir takımdı saf bjk nin şampiyonlugunuı çaldınız saf çünki sesleri çıkmıyor
 • DEVLET İŞLERİNEDE KARIŞIYOR:
  demekki çalışmayan bir belediye fatih terim talimatıyla iş yapıyorlar pes doğrusu
 • DOST:
  Demek ki neymiş Vatandaşa hizmet etmesi gereken Belediye 6saraya hizmet götürmüş. Bakırköy ün bütün mahalleleri temizlendi sıra 6sarayın pisliğinin temizlenmesine geldi demekki.Bu halka hizmet değil şahsa yada bir kuruma hizmet demektir.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.