Eski Eşi Barışmayınca Dehşet Saçtı...önce Kadının Kalbine Sonra Kendi Kalbine Sıktı

Eski Eşi Barışmayınca Dehşet Saçtı...önce Kadının Kalbine Sonra Kendi Kalbine Sıktı

Eski eşi barışmayınca dehşet saçtı.

Eski eşi barışmayınca dehşet saçtı...Önce kadının kalbine sonra kendi kalbine sıktı
Adana'da eski eşinin vurduğu kadın kaldırıldığı özel hastanede hayatını kaybetti

ADANA - Adana'da eski eşinin vurduğu kadın kaldırıldığı özel hastanede hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre olay, Seyhan ilçesine bağlı Çınarlı Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre Mahmut Demirci ile Zühal Kırlangıç bir süre anlaşamayarak boşandı. Demirci eski eşiyle barışmak istedi. Ancak eşi barışmak istemeyince kadını sokak ortasında kalbinden vurup, sonrada kendi kalbine pompalı tüfekle sıkarak intihar girişiminde bulundu. Olay yerine gelen ambulanslarla kadın özel bir hastaneye Demirci ise Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kadın yapılan müdahalelere rağmen hastanede hayatını kaybetti. Demirci'nin tedavisi ise devam ediyor.

YORUMLAR (1)

  • AA:
    yazık.. onları boşayan hakime de yuh. anlaştırarak boşayın ki. millet cinnet geçirmesin. hatta devam etselerdi hayatlarına ortada bi namussuzluk yoksa. günahları af ola. çocukları varsa yazık onlara. ahhh neden olur bunlar. devlet niye var ki. milleti arabulucular olsun. off off hergün onca insan ölür. hakimi savcısı evlilik ve boşanmalarda millete yol gösterin. birini kayır diğerini ayıpla. sonu bu olur. bundan sonra olmaması için uğraşsın devletimiz. yazık yav patetes ölmüyor. CANDIR İKİSİDE
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.