Eren Bülbül'ün Annesi Ayşe Bülbül, "Oğlumun Katilleri Bulun"

Eren Bülbül'ün Annesi Ayşe Bülbül, "Oğlumun Katilleri Bulun"

Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül, "Oğlumun katilleri bulun"TRABZON - Trabzon'un Maçka İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar eden ve girdikleri evi gösterirken teröristlerin açtığı ateşle şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül sosyal medyada paylaşılan...

Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül, "Oğlumun katilleri bulun"

TRABZON - Trabzon'un Maçka İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını ihbar eden ve girdikleri evi gösterirken teröristlerin açtığı ateşle şehit olan 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül sosyal medyada paylaşılan video görüntüsü yürekleri sızlattı.
Kısa sürede binlerce kişi tarafından paylaşılan görüntüde acılı anne Ayşe Bülbül ona hediye edilen evde yaşayamacağını söyleyerek, "Çocuğumun katilini bulsunlar kanı yerde kalmasın istiyorum. Eren'im gittikten sonra, ben çocuksuz ne yapayım evi. Şimdiye kadar benim çocuklarımın yatacağı yeri yiyeceği kabı, bir şeysi yoktu ki. Şimdiden sonra ben evvela çocuğumun katilini istiyorum. Ben yetim çocuğum olmadan karnımı doyuramam. Kimsenin haberi yoktu ki bizden. Çocuğumun katilini bulsunlar kanı yerde kalmasın istiyorum" dedi.