Haberler

Emirates Kiev Uçuşlarına Başladı

Güncelleme:

Emirates, Ukrayna'daki ilk rotası Kiev'e günlük tarifeli uçuşlarını başlattı.

Tüm dünyada insanları ve şehirleri birleştiren Emirates, Ukrayna'daki ilk rotası Kiev'e günlük tarifeli uçuşlarını başlattı.

Emirates Başkan Yardımcısı ve Ticaret Kurulu Başkanı Thierry Antinori, "Kiev ve Dubai arasındaki bu yeni seferimizin iki şehir arasında büyüyen ticaret ve turizmi daha da canlandıracağına inanıyoruz. Yılda 150 bini aşkın Ukraynalı BAE (Birleşik Arap Emirlikleri)'yi ziyaret ediyor ve biliyoruz ki Dubai, birinci sınıf konaklama, yemek ve eğlence merkezlerinin, sıcak havanın ve tertemiz sahillerin kıymetini bilen Ukraynalılar için popüler bir seçenek. Şimdi önlerinde daha da harika bir seçenek var; Emirates'in ödüllü hizmeti, gurme yemekleri ve ilk defa bu rotada first class seçeneği" dedi.

Emirates ile uçan yolcular Dubai'deki modern bağlantı merkezinden, havayolunun Qantas ile ortaklığı sayesinde Avustralya ağı ile birlikte, Hint Okyanusu Adaları ve Asya dâhil olmak üzere 130'un üzerinde destinasyona da erişim şansına sahip olacaklar. Geçen yıl Kiev'de BAE Elçiliğinin açılışıyla güçlenen iki ülke arasındaki bağ, yeni seferlerle Ukraynalı şirketlerin BAE ve ötesi ile bağ kurup, işlerini genişletmelerine yardımcı olacak.

2013'ün ilk yarısında Ukrayna ve BAE arasındaki ticaret, yüzde 27 artış göstererek 429 milyon ABD Dolarına ulaştı. Ticari malların taşınmasına yönelik bu ek kapasite (her uçuşta 15 ton kargo) Ukrayna dışına çelik, uçak bileşenleri, ağır makine ve gemi parçaları naklederek bu önemli ticari ilişkiyi daha da güçlendirecek. Gelişen tarım sektörü ile Ukrayna, aynı zamanda dünyanın en büyük ayçiçek yağı ihracatçısı ve de önemli bir tahıl ve şeker üreticisi. BAE'den Ukrayna'ya yapılan ithalatlar ise; taşıt, tekstil, hurma, ilaç, parfüm, çay ve meyve sularını içeriyor.

Günlük Kiev seferleri A340-500 ile gerçekleşecek

Her Emirates Airbus A340-500 uçuşunda, yolcular 12 lüks first class süitinin, neredeyse tamamen arkaya yatırılabilen 42 business koltuğunun ve toplam 204 koltuğuyla ekonomideki ferahlığın keyfini çıkaracak.

Tüm sınıflardaki yolcular; tüm dünyadan filmler, TV kanalları, müzik kanalları, video oyunları ve haberler, spor ve iş manşetlerini de içeren yüzlerce isteğe bağlı eğlence kanalını sunan ödüllü eğlence sistemi ice ile keyifli vakit geçirecek. Yolcuların aynı zamanda ekonomide 30 kg, business'ta 40 kg ve first class'ta 50 kg bagaj hakkı bulunuyor.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Ukrayna Dubai Kiev Güncel Haberler

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
Hizbullah'tan İsrail'e misilleme! 7 Ekim sonrası en büyük füze saldırılarından biri gerçekleşti

Hizbullah'tan İsrail'e misilleme! 7 Ekim sonrası en büyük füze saldırılarından biri gerçekleşti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title