Edirne Valisi Şahin'den 'Altın' Sözü - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Edirne Valisi Şahin'den 'Altın' Sözü

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Spor
Edirne Valisi Şahin'den 'Altın' Sözü

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Rusya’da yapılacak olan Milletler Kupası Şampiyonası’na gitmeye hazırlanan Bayan Güreş Milli Takımı sporcularıyla bir araya geldi.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Rusya'da yapılacak olan Milletler Kupası Şampiyonası'na gitmeye hazırlanan Bayan Güreş Milli Takımı sporcularıyla bir araya geldi. Vali Şahin, sporculara müsabakalarda altın madalya kazanmaları halinde sporculara altın hediye edeceğinin sözünü verdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binası toplantı salonunda gerçekleştirilen ziyarete Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak, Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Meslek Yüksek Okulu Müdürü İlhan Toksöz, Bayan Güreş Milli Takımı Antrenörleri ve güreşçileri katıldı.

VALİ ŞAHİN'DEN 'ALTIN'A, ALTIN' SÖZÜ

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, 6-8 Kasım 2015 tarihinde Rusya'nın Moskova kentinde yapılacak olan ve 6 ülkenin katılacağı 'Milletler Kupası' müsabakasına boy gösterecek olan Bayan Güreş Milli Takımı ve teknik heyete şampiyonada başarılar diledi. Vali Şahin, her siklette 1 güreşçi yarışacak şekilde 9 sporcunun da altın madalya kazanarak Türk bayrağını göndere çektirdikleri takdirde kendilerine altın hediye edeceğinin sözünü verdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak da, Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) projesi kapsamında bakanlığın 2016 Rio ve 2020 Tokyo Olimpiyatları için geniş kapsamlı bir hazırlık içerisinde olduğunu belirterek, Rusya'ya gidecek olan Bayan Güreş Milli Takımı sporcuların olimpiyatlara da katılmak için çalıştıklarını kaydetti. Ocak, 6-8 Kasım 2015 tarihinde Rusya'nın Moskova Kentinde yapılacak olan ve 6 ülkenin katılacağı 'Milletler Kupası' müsabakasında mücadele edecek Bayan Güreş Milli Takımı'nın her siklette 1 sporcu yarışacak şekilde 9 sporcu 3 antrenör ve 1 idareci olarak yer alacağını belirtti.

Ocak, il müdürlükleri bünyesinde güreş branşında kurulan Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nin Türkiye genelinde seçilen 19 sporcu 4 antrenör 1 TOHM koordinatörü, 1 akademik danışman, 1 spor psikoloğu, 1 kondisyoner, 1 beslenme uzmanı ve 1 masöz ile çalışmalarını Aliço Kamp Eğitim Merkezi'nde sürdürdüklerini söyledi. - EDİRNE

Edirne Valisi Şahin'den 'Altın' Sözü

Edirne Valisi Şahin'den 'Altın' Sözü

Edirne Valisi Şahin'den 'Altın' Sözü

Edirne Valisi Şahin'den 'Altın' Sözü

İhlas Haber Ajansı - Spor Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500