Demirspor Lig A için Bursa'ya gitti

Lig B 'den Lig A'ya çıkmak için ekstra ploy off müsabakaları oynayacak olan Adana Demirspor, maçın yapılacağı Bursa'ya gitti. 21 Mayıs Pazartesi günü ilk maçını Kardemir Karabükspor ile oynayacak olan Demirspor kafilesinde Başkan Adem Atılgan, bazı yöneticiler ile teknik heyet ve futbolcular yer alıyor.

Demirspor Lig A için Bursa'ya gitti

Lig B 'den Lig A'ya çıkmak için ekstra ploy off müsabakaları oynayacak olan Adana Demirspor, maçın yapılacağı Bursa'ya gitti. 21 Mayıs Pazartesi günü ilk maçını Kardemir Karabükspor ile oynayacak olan Demirspor kafilesinde Başkan Adem Atılgan, bazı yöneticiler ile teknik heyet ve futbolcular yer alıyor. Sabah havayoluyla İstanbul'a giden Demirspor kafilesi daha sonra Bursa'ya geçerek kamp yapacağı otele yerleşti. Teknik Direktör Davut Uçak, Lig A'ya çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek ilk maçta güçlü rakipleri Karabük'ü yenerek en büyük engelden birini aşmak istediklerini söyledi. Adana'da kaldıkları süre içinde kendi tesislerinde maçlara en iyi şekilde hazırlandıklarını kaydeden Uçak, "Takım olarak maça motive olmuş durumdayız. Ancak buradaki maçlarda telafi yok. Bu nedenle kontrollü oynayıp, rakibi tartıp daha sonra goller ve goller bularak galip gelmek istiyoruz. Bursa'dan Adana'ya Lig A'ya çıkmış bir takım olarak döneceğimize inanıyorum."dedi.

Sakat ve cazalı futbolcunun bulunmadığı Adana Demirspor'da bir grup taraftarın da takıma destek için Bursa'ya gideceği öğrenildi.

Kaynak: CHA