Erdoğan'dan Kendisiyle Görüşemediği İçin Ağlayan Minik Irmak'a Sürpriz Telefon

Erdoğan'dan Kendisiyle Görüşemediği İçin Ağlayan Minik Irmak'a Sürpriz Telefon

Erdoğan kendisiyle görüşemediği için gözyaşlarına boğulan minik Irmak'ı arayıp ailesiyle birlikte Beştepe'ye davet etti. Duygusal anların yaşandığı görüşmenin görüntüleri ortaya çıktı.

Yozgat'ta gerçekleştirilen AK Parti İl Kongresi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşemediği için gözyaşına boğulan 4 yaşındaki Irmak Ayşe İstek'in üzüntüsüne Cumhurbaşkanı Erdoğan kayıtsız kalmadı.

ÇOK HEYECANLANDI

Irmak Ayşe İstek ve ailesiyle telefonda görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, minik kızı ve ailesini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne davet etti. Telefonla Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Irmak Ayşe'nin heyecanı gözlerinden okundu.

"ÜŞÜME DİYE BABAN GÖTÜRMÜŞ"

Erdoğan, Ayşe Irmak'a Ankara'ya neden gelmediğini sordu ve "Yozgat'a geldim ama o gün çok kar vardı, sen üşürsün diye baban seni eve götürmüş" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pazartesi günü Irmak Ayşe ve ailesini Külliye'ye beklediğini ve heyecanlanmaya başladığını söyledi.

BAŞBAKAN YARDIMCISI BOZDAĞ DA IRMAK'I ARADI

Irmak, gazetecilere, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telefonuyla çok heyecanlandığını ve sevindiğini söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sevdiğini vurgulayan Irmak, Ankara'ya gittiğinde Erdoğan'ın elini öpeceğini dile getirdi.

MİSAFİR ETMEK İSTİYOR

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'ın da kendisini telefonla aradığını aktaran Irmak, Bozdağ'ın kendisini Ankara'da misafir etmek istediğini söylediğini de belirtti. Baba Ziya İstek de Irmak Ayşe'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sevdiğini dile getirdi.

Kaynak: İHA