Carlos'un Ex Aşkı Klip Güzeli Oldu!

Carlos'un Ex Aşkı Klip Güzeli Oldu!

2006 Brezilya Güzellik Kraliçesi Jane Borges, İstanbul'a Bir Klip Çekimi İçin Geldi. Senfonikpop Tarzında Bir Albüm Çıkaran Hakan Kural'ın Yeni Klibinde Rol Alacak Olan Borges, Aynı Zamanda Fenerbahçe'nin Ünlü Futbolcusu Roberto Carlos'un Eski Sevgilisi.

Carlos'un Ex Aşkı Klip Güzeli Oldu!

2006 BREZİLYA GÜZELLİK KRALİÇESİ JANE BORGES, İSTANBUL'A BİR KLİP ÇEKİMİ İÇİN GELDİ. SENFONİKPOP TARZINDA BİR ALBÜM ÇIKARAN HAKAN KURAL'IN YENİ KLİBİNDE ROL ALACAK OLAN BORGES, AYNI ZAMANDA FENERBAHÇE'NİN ÜNLÜ FUTBOLCUSU ROBERTO CARLOS'UN ESKİ SEVGİLİSİ.

22 yaşındaki Jane Borges klipte bir kraliçeyi canlandıracak. Klipte 2 milyon dolarlık pırlanta ve mücevherin kullanılacak. Klipte başına takacağı pırlanta tacı özel bir markadan beğenerek deneyen Brezilya güzeli Borges "Mücevherleri her kadın gibi ben de çok seviyorum. İlk tacım güzellik kraliçesi olduğum zaman başıma takıldı. O gün beni mutlu eden tacın kendisi değildi. Yarışmada güzel seçilmek ve birinci olmak önemliydi. Ancak bugün muhteşem bir tacı beğenerek takacağım. Gerçekten güzel bir tasarım. Hatta kraliçelik taçımdan bile daha güzel" dedi.

Klipte bir kraliçeyi canlandıracak olan Borges, 10 bin YTL değerinde altın üzerine değerli taşlarla süslü bir taç beğendi. Klibinde Brezilyalı güzelle kamera karşısına geçecek olan Hakan Kural, fuar alanında birlikte mücevherleri inceledi. Beğendikleri tacı Borges'e takan Hakan Kural, "Çok güzel bir hanım. Güzel bir aşk hikayesini klipte canlandıracağız" dedi.

"Aralarında bir aşk olabilir mi?" sorusuna Brezilya güzelinden şu cevap geldi: "Hakan Kural ile iş için bir aradayız. Ancak müziğini çok sevdim. Julio İglesias tarzında yakışıklı bir Türk erkeği. Henüz yeni tanıştık. Ancak zaman ne gösterir bilemem"

Pırlanta standında taç beğenen ikilinin sıcak sohbetleri de gözlerden kaçmadı.

Kaynak: Gecce