Ali Koç ve yönetimi dikkat kesildi! Aziz Yıldırım'dan ortalığı ayağa kaldıran mesaj - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Ali Koç ve yönetimi dikkat kesildi! Aziz Yıldırım'dan ortalığı ayağa kaldıran mesaj

Haberler.com / Ömer Özarslan - Haberler | Spor

Duayen gazeteci Faik Çetiner'in haberi, Fenerbahçe camiasında ses getirdi. Çetiner, Fenerbahçe'deki gidişattan rahatsız olan efsane başkan Aziz Yıldırım'ın, "Tek çare genel kurul" ifadesini köşesine taşıdı.

Fenerbahçe, Başkan Ali Koç'un dördüncü senesinde de büyük hayal kırıklığı yaşadı. Sarı-Lacivertli taraftarlar, Kadıköy'deki her maçta Başkan Ali Koç'u istifaya davet ediyor.

Ali Koç ve yönetimi teyakkuzda! Aziz Yıldırım'dan ortalığı ayağa kaldıran mesaj

Başkan Ali Koç'un Adana Demir maçından önce yaptığı açıklamalar soğuk duş etkisi yaptı. Ali Koç, "Adımıza açılan etiketleri araştırdık. Yüzde 49.7'si Norveç'ten yapılıyor. Norveç'te ne çok Fenerbahçeli varmış. Sosyal medyada açılan etiketler insanları etkiliyor. Bunlar oganize çete" ifadelerini kullanmıştı. Başkan Ali Koç'un bu açıklaması hayli tepki çekti.

Ali Koç ve yönetimi teyakkuzda! Aziz Yıldırım'dan ortalığı ayağa kaldıran mesaj

Duayen gazeteci Fanatik yazarı Faik Çetiner, Aziz Yıldırım'la yaptığı sohbetin detaylarını paylaştı. Aziz Yıldırım'ın "Genel kurul" mesajı dikkat çekti.

İşte Faik Çetiner'in yazısı:

"Ali Koç, sınırsız zannettiği kredisini 3.5 yılda sıfırladı. Fenerbahçe ne Löw, ne Mourinho ile ne de Wenger'le düzelir. Acilen kongreye gitmeli. Devam edecekse de güvenoyu istemeli. Efsane başkan Aziz Yıldırım'ın düşüncesi de aynı: Tek çare genel kurul.

Hazıra dağ dayanmaz derler. Misal Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, sınırsız zannettiği kredisini 3.5 yıl içinde sıfırladı. Yaptıklarını, icraatlarını düşündükçe başkanın neyi hedeflediğini anlamak mümkün değil.

Ligin ikinci yarısı başlamış, Fenerbahçe takımı, futbol kariyeri bilinmeyen, tecrübesi olmayan, futbolcuların elinde oyuncakmış gibi duran bir altyapı hocasına teslim edilmiş. Yarış 3 kulvarda devam ediyor, Fenerbahçe Başkanı, 'Teknik direktörü 1-2 haftaya buluruz' diyor.

Bu tutum, bu davranış biçimi Fenerbahçelileri çileden çıkartıyor. Fenerbahçe ne Löw'le düzelir, ne Mourinho ne de Wenger ile. Fenerbahçe acil kongreye gitmeli. Başkan ya bırakmalı ya da güvenoyu istemeli. Yeni liste yaparken de Fenerbahçe'nin ciğerlerini bilen yöneticileri yanına almalı. Şimdikiler gibi Fenerbahçe'yi hiç tanımayan etiket meraklılarını değil.

Efsane başkan Aziz Yıldırım'ın düşüncesi de aynı. Geçen gün yaptığımız ayak üstü sohbette, 'Şu anda tek çare kongre' sözleriyle görüşünü dile getirdi."

Ali Koç ve yönetimi teyakkuzda! Aziz Yıldırım'dan ortalığı ayağa kaldıran mesaj

Ömer Özarslan
Spor Servisi Haberler.com - Spor Haberleri
Haberler.com - Spor Haberleri

Aziz Yıldırım, Faik Çetiner, Ali Koç, Spor, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (1)
SıradanVATANDAŞ:''Ağlayarak Gidersiniz'' demişti Aziz Başkan. Geldiği günden beri ''Vizyon,Vizyon'' diye diye nerelere getirdi koca camiayı. Fenerbahçe için Hapis yatan ve hiç bir zaman bunu şov malzemesi yapmamışken; Aliş için Aziz Başkanı yuhalayanlara sormak lazım. Nasıl iyi mi böyle? :D Cevap Yaz 2 29 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title