Adıyaman: Adıyaman'da Bayramlaşma

Adıyaman: Adıyaman'da Bayramlaşma

Adıyaman Belediyesi'nde Düzenlenen Bayramlaşma Töreninde, Protokol Üyeleri ve Vatandaşlar Bayramlaştı.

Adıyaman: Adıyaman'da Bayramlaşma

Adıyaman Belediyesi'nde düzenlenen bayramlaşma töreninde, protokol üyeleri ve vatandaşlar bayramlaştı.

Belediye binasında düzenlenen bayramlaşma törenine, Vali Halil Işık, Cumhuriyet Başsavcısı Ekrem Aydıner, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Adıyaman Milletvekilleri Hüsrev Kutlu, A. Faruk Ünsal, Mehmet Özyol ve Mahmut Göksu, Jandarma Garnizon Komutanı Albay Dursun Ertuğrul, Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan, Emniyet Müdürü Mustafa Sağlam, AK Parti İl Başkanı Ahmet Aydın, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, sivil toplum kuruluşları ve oda başkanlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

Vali Işık, bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, bayramların sevgi, saygı ve hoşgörünün hakimiyetinde sevinç ve neşe günleri olduğunu belirterek, "Bayramlaşmalar sadece aile ortamlarında kalmamalı her ortamda yapılmalıdır. Biz burada Ramazan Bayramı'na ulaşmanın mutluğu içerisinde toplanarak bayramlaşıyoruz. Bizler yöneticiler olarak ve Adıyamanlı vatandaşlarla birlikte Ramazan ayına verdiğimiz önemle fakir fukaralara da gerekli ilgi ve alakayı göstermeye çalıştık. Herkesin Ramazan Bayramı'nı kutlar, ülkemiz ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

Protokol üyeleri, törenin ardından cezaevi, hastane, huzurevi gibi birçok kurum ve kuruluşları ziyaret ederek vatandaşların bayramını kutladı.