ZUHAL OLCAY HABERLERİ

Zuhal Olcay haber, Zuhal Olcay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Zuhal Olcay 3.7.2012
Şahane Bir Andı
Ö.M.: Meryl Streep de bana hiç Amerikalı bir oyuncu gibi gelmiyor. Sevincinde bile bir hüzün var. Dramdan geçmeyen hiçbir şeyin başarı getireceğine inanmıyorum. Sende de bu yanı görebiliyorum. Çok mutlusundur, gülersin ama bir bakışınla o dramatik yanın ortaya çıkar. Bu, Meryl Streep'te de var, Beren'de de var mesela. Zuhal Olcay ve Lale Mansur da öyledir.
Zuhal Olcay 28.6.2012
Astoria'dan Hayvan Dostlarına Destek!
Oyuncu Aktivist Tuna Arman, Fotoğraf Sanatçısı Ateş Kantürk ve Tolga Öztorun'un hayata geçirdiği, birçok ünlünün engelli hayvanlarla fotoğraflarının yer aldığı 'Farkında mısın?' sergisi, engelli hayvanların da yaşamın içinde var olduğunun altını bir kez daha çiziyor. Çekilen fotoğraflar da fotoşop desteği ile ünlüler engelli hayvanlarla özdeşleştirilip, 'Onların farkında mısın?' mesajı veriliyor. Projeye destek veren ünlüler arasında; Ömür Gedik, Zuhal Olcay, Hayko Cepkin, Billur Kalkavan, Tan Sağtürk, Aydan Şener gibi isimler yer alıyor.
Zuhal Olcay 8.6.2012
İlk konser Zuhal Olcay'dan
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2009 yılından bu yana düzenlediği ücretsiz 'Çim Konserleri' Zuhal Olcay'ın muhteşem performansı ile başladı.
Zuhal Olcay 5.6.2012
İffet Dizisi 34. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 9 Haziran 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında.Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 29.5.2012
İffet Dizisi 33. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 3 Haziran 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında.Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 27.5.2012
Yeşilçam'ın Emektarı Huzurevinde Mutlu
Ömer Kavur'un kendisini ısrar ederek rol aldığı Kadir İnanır ile Zuhal Olcay'ın başrolde oynadığı "Amansız Yol" filminin Amerikan tarzı bir film olduğunu anlatan Dik, "Biri kaçıyor biri kovalıyor.
Zuhal Olcay 26.5.2012
"Çim Konserleri"
Büyükşehir'in "Çim konserleri" yine başlıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin 2009 yılından bu yana düzenlediği ücretsiz 'Çim Konserleri' yeni sezona 7 Haziran'da Zuhal Olcay'la başlıyor.
Zuhal Olcay 26.5.2012
İzmir'de "Çim Konserleri" Başlıyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 2009'dan bu yana düzenlenen "Çim Konserleri" etkinliği, bu yıl 7 Haziran'da Zuhal Olcay konseriyle başlayacak.
Zuhal Olcay 25.5.2012
Dans Aşkın'a Yuva Yıkıldı!
Haluk Bilginer, Zuhal Olcay ile evliyken 'Cesur Kuşku' dizisinde tanıştığı Aşkın Nur Yengi ile aşk yaşamaya başlamıştı.
Zuhal Olcay 25.5.2012
Beni Nasıl Buldularsa O Kızı da Öyle Bulsunlar
AYNI KADER Haluk Bilginer, Aşkın Nur Yengi ile eski eşi Zuhal Olcay'dan boşanmadan önce aşk yaşamaya başlamıştı.
Zuhal Olcay 25.5.2012
"Yuva Yıkanın Yuvası Olmaz!"
Zuhal Olcay, Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi'nin ayrılık kararı için ağır konuştu.
Zuhal Olcay 24.5.2012
Evliliklerini İhanet mi Bitirdi?
Usta tiyatrocu Haluk Bilginer (58) ile 6 yıl önce evlendiği ünlü şarkıcı Aşkın Nur Yengi(42) ayrılık kararı aldı. Nazlı isimli 6 yaşında bir kız çocuğu sahibi olan çift, ayrılık kararı aldıklarını duyurdu. Çift yazılı açıklamalarında "Aldığımız ortak bir karar sonucunda özel hayatımızı ayırdık. Bu konuda, kızımızı da düşünerek röportaj talep edilmemesini ve hassas davranılmasını önemle rica ederiz" cümlelerine yer verdi. Bilginer, Yengi ile henüz Zuhal Olcay ile boşanmadan başrol oynadıkları "Cesur Kuşku" dizisinde aşk yaşamaya başlamış ancak evli olduğu için bu ilişkiyi uzun zaman gizlemişti.
Zuhal Olcay 24.5.2012
Ayrılığın Nedeni İhanet mi?
Bilginer, Yengi ile henüz Zuhal Olcay ile boşanmadan başrol oynadıkları "Cesur Kuşku" dizisinde aşk yaşamaya başlamış ancak evli olduğu için bu ilişkiyi uzun zaman gizlemişti.
Zuhal Olcay 23.5.2012
Magazin Dünyası Bu Haberi Konuşuyor
İKİLİNİN YILLAR SÜREN AŞKI ünlü Şarkıcı Aşkın Nur Yengi ile ısta tiyatrocu Haluk Bilginer'in 2001 yılında TRT için çekilen Cesur Kuşku dizisinde başlayan yakınlaşmaları, çok geçmeden aŞka dönüşmüştü. Ünlü ikilinin herkesten gizli büyük bir aşk yaŞadığı iddiası, 23 Kasım 2001 tarihli Hürriyet Gazetesi'nde de geniş yer almıştı. İşte magazin basınında bomba etkisi yaratan bu haber çok geçmeden hem ikili tarafından hem de medya kuruluşları tarafından yalanlanmıştı. Haklarında her gün yeni bir iddia gündeme gelmesine rağmen, Haluk Bilginer ve Aşkın Nur Yengi'nin 2004 yılının aralık ayına kadar ilişkilerinin olmadığını söylemeleri ise herkesi şaşkına çeviriyordu. İkilinin, ilişkilerini inkar etmelerinin tek bir sebebi vardı o da Bilginer'in Zuhal Olcay ile evliliğinin halen devam etmesiydi.
Zuhal Olcay 20.5.2012
İffet Dizisi 32. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 19 Mayıs 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 10.5.2012
Kilo Vermek İçin Doğru Diyetisyeni Seçin
Adres: Abdi İpekçi Caddesi Engin Apartmanı No: 17/1 Daire: 4 34367 Nişantaşı - İstanbul Tel: 0212 248 39 14 Fax : 0212 231 37 06 E-posta : info@sdonmez.com Web: www.sdonmez.com Nil Şahin Gürhan Nil Diyet, Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil Şahin Gürhan tarafından 1999 yılında kurulmuş. 2004 yılında aileye katılan Nilastu Güzellik Merkezi barındırdığı medikal spor alanı, pilates merkezi ve zayıflama destek ünitesi ile sağlıklı yaşama yeni bir boyut kazandırmış. Zuhal Olcay, Ali Sunal, Gökçe Bahadır, Metin özülkü, Şebnem Bozoklu ve Bergüzar Korel gibi ünlü isimlerle çalışmış olan Nil Diyet, bireysel ve kurumsal danışmanlık bazında çalışmalarına devam ediyor.
Zuhal Olcay 9.5.2012
İffet Dizisi 31. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 13 Mayıs 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 2.5.2012
İffet Dizisi 30. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 5 Mayıs 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 25.4.2012
İffet Dizisi 29. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 28 Nisan 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 23.4.2012
İzmir Uluslararası Film Festivali
"İZMİR SANATLA DÜNYAYA AÇILACAK" İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan, kültür sanat faaliyetlerinin kentlinin yaşam seviyesini yükseltmede, kentlilik bilinci oluşturmadaki önemine değinerek İzmir'de bu anlamda belediye olarak çok ciddi faaliyetler yürütüldüğüne dikkat çekti. Aydoğan, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, Tarihi Havagazı Fabrikası, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı anfiiyatrosu, çevre yerleşimlerde çok amaçlı salonlar başta olmak üzere İzmir'e yeni kültür sanat mekanları kazandırdıklarını belirterek Karşıyaka'ya da bir opera binası kuracaklarını söyledi. Aydoğan, "Kültür sanat öyle bir endüstri haline gelecek ki, İzmir'in tanınması ve dünyaya açılması sanatla yürütülecek. Bugüne kadarki çabalarımızın hepsi İzmir'in önünü açmak içindir. Kentliyi sinemayla buluşturmak için Sinematek gösterimleri yapıyoruz. İzmir Uluslararası Film Festivali'ne de İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin her zaman katkı koyacağını söylemek istiyorum. Bu bizim hiç bırakmayacağımız bir festival olacak" diye konuştu. Konuşmaların ardından Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde ünlü sanatçı Zuhal Olcay konser verdi.
Zuhal Olcay 23.4.2012
12. Uluslararası İzmir Film Festivali Başladı
Açılış konuşmalarının ardından 12. Uluslararası İzmir Film Festivali Yaşam Boyu Onur ve Akademi Onur Ödülleri sahiplerine verildi. Yaşam Boyu Onur Ödülleri bu yıl İzmirli tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan ile Yunan Yönetmen Costas Ferris'e verildi. Ödülünü Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile Yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın elinden alan Çolpan İlhan, "Bir İzmirli olarak bu ödülü almak beni çok mutlu etti. Biz 60'lı yıllarda o filmleri çeken bir avuç insandık. Şimdi ulusal sinemamız başrole geçti. Bu ödülü almaktan dolayı çok mutluyum. Çok heyecanlıyım" dedi. Yunan Yönetmen Costas Ferris'e de Yaşam Boyu Onur Ödülü'nü İzmir Valisi Cahit Kıraç verdi. Türkçe "merhaba ve hoş geldiniz" diyen Ferris, Türkiye'nin kalbinde yer alan harika bir ülke olduğunu söyledi. Akademi Onur Ödülü'nü ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Tiyatro Bölümü hocalarından Oktay Kutluğ İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan'ın elinden aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Devlet Senfoni orkestrası eşliğinde Zuhal Olcay konser verdi.
Zuhal Olcay 22.4.2012
İzmir Uluslararası Film Festivali 11 Yıl Aradan Sonra Başladı
11 yıl sonra yeniden açılan İzmir Uluslararası Film Festivali'nin açılışı yapıldı.
Zuhal Olcay 22.4.2012
Film Şöleni Başladı
Açılış konuşmalarının ardından 12. Uluslararası İzmir Film Festivali Yaşam Boyu Onur ve Akademi Onur Ödülleri sahiplerine verildi. Yaşam Boyu Onur Ödülleri bu yıl İzmirli tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan ile Yunan Yönetmen Costas Ferris'e verildi. Ödülünü Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile Yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın elinden alan Çolpan İlhan, "Bir İzmirli olarak bu ödülü almak beni çok mutlu etti. Biz 60'lı yıllarda o filmleri çeken bir avuç insandık. Şimdi ulusal sinemamız başrole geçti. Bu ödülü almaktan dolayı çok mutluyum. Çok heyecanlıyım" dedi. Yunan Yönetmen Costas Ferris'e de Yaşam Boyu Onur Ödülü'nü İzmir Valisi Cahit Kıraç verdi. Türkçe "Merhaba ve hoş geldiniz" diyen Ferris, Türkiye'nin kalbinde ye alan harika bir ülke olduğunu söyledi. Akademi Onur Ödülü'nü ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema ve Tiyatro Bölümü hocalarından Oktay Kutluğ İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Dr. Sırrı Aydoğan'ın elinden aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi ve İzmir Devlet Senfoni orkestrası eşliğinde Zuhal Olcay konser verdi.
Zuhal Olcay 22.4.2012
12. İzmir Uluslararası Film Festivali Başladı
Törenin ardından İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ve Dokuz Eylül Üniversitesi Senfoni Orkestrası ile Zuhal Olcay, ünlü film müziklerinden derlenen bir konser verdi.
Zuhal Olcay 19.4.2012
Antalya Televizyon Ödüllerinde Heyecan Dorukta!
Hüseyin Avni Danyal Öyle Bir Geçer Zaman Ki Mahir Günşıray İffet Altan Gördüm Babam İçin Serkan Şenalp Hayat Devam Ediyor Drama En İyi Kadın Oyuncu Meltem Miraloğlu Hayat Devam Ediyor Deniz Çakır İffet Meryem Uzerli Muhteşem Yüzyıl Ayça Bingöl Öyle Bir Geçer Zaman Ki Songül Öden Umutsuz Ev Kadınları Drama En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu Elde Var Hayat Rozet Hubeş Hayat Devam Ediyor Zuhal Olcay İffet Hale Akınlı Keşanlı Ali Destanı Farah Zeynep Abdullah Öyle Bir Geçer Zaman Ki Meral Çetinkaya Öyle Bir Geçer Zaman Ki Drama En İyi Yönetmen Behzat Ç.
Zuhal Olcay 19.4.2012
İffet Dizisi 28. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 21 Nisan 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 11.4.2012
İffet Dizisi 27. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 14 Nisan 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 3.4.2012
İffet Dizisi 26. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 7 Nisan 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 30.3.2012
7. Sanata 7 Farklı Bakış
Işık Üniversitesi Sinema Kulübü öğrencilerinin düzenlediği ' 7. sanata 7 farklı bakış' seminerine oyuncu Zuhal Olcay, yapımcı Mehmet Altıoklar, yönetmen Mustafa Şevki Doğan, görüntü yönetmeni Soykut Turan, senarist Emre Kavuk, kurgu yönetmeni Hamdi Ekin ve müzisyen Melih Görgün katıldı.
Zuhal Olcay 28.3.2012
İffet Dizisi 25. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 31 Mart 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 21.3.2012
İffet Dizisi 24. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 24 Mart 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 15.3.2012
İstanbul'da Kültür-sanat
Duru sesi ve dinamizmi ile beğeni toplayan Zuhal Olcay, 17 Mart Cumartesi akşamı Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezinde sevenleriyle buluşacak.
Zuhal Olcay 15.3.2012
İzmir'de Kültür Sanat
Zuhal Olcay, yarın akşam Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonu'nda konser verirken, sevilen grup Model de Ooze Venue'de İzmirlilerle buluşacak.
Zuhal Olcay 13.3.2012
İffet Dizisi 23. Bölüm Fragmanı
Yeni bölümü ile 17 Mart 2012 Cumartesi günü Star Tv ekranlarında. Yeni bölüm fragmanını izlemek için tıklayın. İffet izle.
Zuhal Olcay 8.3.2012
Beauty Face'in Güzellik Sırları, Kadınlar Günü'ne Özel İndirimlerle
Dünyada Kate Moss, Madonna, Cindy Crawford gibi starların kullandığı ürünleri, Nurgül Yeşilçay, Başak Köklükaya, Zuhal Olcay gibi ünlüler de kullanıyor.
Zuhal Olcay 7.3.2012
CHP Sözcüsü Tamaylıgil: Bizim Yüzümüz Mustafa Kemal'in Baktığı Yüzdür
Panelin sonunda Başkan Karabağ, Tamaylıgil ve Zeynep Oral'a çiçek ve plaket verdi. Panelin ardından kadınlar, sanatçı Zuhal Olcay'ın şarkılarını dinledi.
Şu an buradasınız: Zuhal Olcay Haberleri | Zuhal Olcay Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Zuhal Olcay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Zuhal Olcay kimdir, hayatı ve biyografisi. Duman ve Büyük Ev Ablukada 'Ey Harbiye'de!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 11:12:53. #1.14#
title