Zara'da Öğrencilere Hediye Paketleri Dağıtıldı

Zara'da Öğrencilere Hediye Paketleri Dağıtıldı

28.04.2015 12:14 | Son Güncelleme: 28.04.2015 12:14
Zara'da Öğrencilere Hediye Paketleri Dağıtıldı

Sivas'ın Zara ilçesinde, Cumhuriyet Üniversitesi Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu ile Kızılay Derneği Zara Şubesince Yayıközü köyü birleştirilmiş sınıflı ilkokulu öğrencilerine giyim, kırtasiye ve oyuncaktan oluşan hediye paketleri dağıtıldı.

Sivas'ın Zara ilçesinde, Cumhuriyet Üniversitesi Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu ile Kızılay Derneği Zara Şubesince Yayıközü köyü birleştirilmiş sınıflı ilkokulu öğrencilerine giyim, kırtasiye ve oyuncaktan oluşan hediye paketleri dağıtıldı.

Yüksekokul müdürü Prof. Dr. İlkay Noyan Yalman, "Okulumuzun 20. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Kızılay Derneği Zara Şubesi ile ortak bir program düzenleyerek Yayıközü köyümüzde öğrencilerimizle bir araya geldik ve öğrencilerimize çeşitli hediyeler dağıttık" dedi.

Kızılay Derneği Zara Şubesi Başkanı Metin Günay ise "Halk ve yüksekokulumuzun kaynaşması adına biz de Kızılay olarak destekte bulunduk. Öğrencilerimizle bir araya gelip, mutluluklarına ortak olduk. Bu faaliyetlerimiz devam edecektir. Katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Programa, Kaymakam Fehmi Likoğlu, Belediye Başkanı Sayıt Ahmet Pala, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Nebi Taşdemir ile Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu öğrencileri katıldı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title