Haberler

Şehbal El Sanatları Sergisi Açıldı

Akhisar Ulucami Eğitim ve Kültür Vakfı’na bağlı Şehbal Gençlik ve Sanat Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan ’El Sanatları’ sergisi Akhisar Belediyesi Sanat Galerisinde açıldı.

Akhisar Ulucami Eğitim ve Kültür Vakfı'na bağlı Şehbal Gençlik ve Sanat Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan 'El Sanatları' sergisi Akhisar Belediyesi Sanat Galerisinde açıldı. Bir yıllık çalışmaların ürünü olan eserler 3 gün boyunca gezilebilecek.

Akhisar Ulucami Eğitim ve Kültür Vakfı'na bağlı Şehbal Gençlik ve Sanat Merkezi tarafından hazırlanan el sanatları sergisinin açılışına Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Başkan Yardımcıları Ömer İşçi ve Latif Çakmak, Ulucami Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hakan Füzün, Kurs öğreticisi Nimet Altınel ve kursiyerler katıldı.

Sergide, 50 kursiyerin 1 yıllık çalışmasının ürünü olan yaklaşık 70 eserin sergilendiğini kaydeden ve 3 gün boyunca açık kalacağını belirten kurs öğreticisi Nimet Altınel yaptığı açılış konuşmasında sergide tezhip, çini, hat, minyatür, nakış ve ahşap boyama ürünlerinin yer aldığını belirtti.

Özellikle Akhisar Belediyesi Sanat Galerisinde her hafta bir sergi açılışına katıldıklarının altının çizen Belediye Başkanı Salih Hızlı, burada görünen tablonun kendisini çok mutlu ettiğini ifade ederek, "Bizim kültürümüze ait değerler bu tür faaliyetler ile tekrar canlanıyor ve hayat buluyor. Gayretlerinden dolayı emeği geçenleri tebrik ediyorum. Bu tür çalışmaların hayat bulmasını gerçekten çok önemsiyoruz" dedi. - MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Salih Hızlı Akhisar Yerel Haberler

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Netanyahu'ya ABD Kongresi'nde alkış tufanı! Skandal görüntülere Türkiye'den tepki

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Yerlikaya, terör halayı çekenlere dinletilen şarkıyı hazmedemeyenlere ayarı verdi: En ufak üzüntü duymuyorum

Yerlikaya, terör halayı çekenlere dinletilen şarkıyı hazmedemeyenlere ayarı verdi: En ufak üzüntü duymuyorum

Bakmadan Geçme

25-26 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 25-26 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25-26 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri e-Nabız randevu onaylama! e-Nabız'dan randevu nasıl onaylanır? En-Nesyri müslüman mı? Youssef En-Nesyri nereli, dini ne, ailesi müslüman mı? Testo Taylan kaç yaşında, nereli? Testo Taylan'ın boyu, kilosu kaç, ne mezunu? Ruzomberok nerenin takımı? Ruzomberok hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? TBMM'de hangi milletvekilleri kavga etti? TBMM'de ne oldu, kavga neden çıktı? Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, canlı maç skoru!
Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: İki devletli çözüm olmazsa, dördüncü Gazze savaşı çıkacak

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan: İki devletli çözüm olmazsa, dördüncü Gazze savaşı çıkacak

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title