Haberi Paylaş
Öğrenciler Piknikte Buluştu

Öğrenciler Piknikte Buluştu

Yerel Haberler

AİBÜ Gerede Meslek Yüksekokulu'na yeni kayıt yaptıran öğrenciler için piknik düzenlendi.

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Gerede Meslek Yüksekokuluna yeni kayıt yaptıran öğrenciler için piknik düzenlendi.

Gerede Belediyesi ve Bolu Genç Bahar Platformu işbirliği ile Esentepe Mesire alanında düzenlenen pikniğe, Belediye Başkanı Ömer Baygın, Gerede Meslek Yüksekokulu Müdürü Nurettin Akçakale, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Atay ve yeni kayıt yaptıran öğrenciler katıldı.

Öğrencilere Gerede hakkında bilgi veren Baygın, "Bize göre dünyanın en güzel yerindesiniz. Esentepe Mesireliği yaşları 700 yıla varan çam ağaçlarıyla kaplı dünyada eşine az rastlanır bir yer" diye konuştu.

Pikniği, kaynaşma ortamını sağlamak amacı ile organize ettiklerini belirten Baygın, "İlçemize yeni gelen siz sevgili öğrencilerimize bu piknik vesilesi ile hem hoş geldiniz demek hem de tanışarak kaynaşma ortamı sağlamak istedik. Gerede'ye hepiniz hoş geldiniz, yeni eğitim öğretim yılınızın, başarılara ve hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Öğrenciler de piknik organizasyonundan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Baygın'a teşekkür etti. - Bolu

Kaynak: AA / Yerel

Bolu Yerel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title