Haberler

Manisa'nın İlçelerinde Bayramlaşma Programı

Manisa’nın Akhisar, Kula, Sarıgöl ve Demirci ilçelerinde Ramazan bayramı dolayısıyla bayramlaşma programları düzenlendi.

Manisa'nın Akhisar, Kula, Sarıgöl ve Demirci ilçelerinde Ramazan bayramı dolayısıyla bayramlaşma programları düzenlendi.

Manisa'nın Kula ilçesinde Kula Belediyesi Ek Hizmet Binasında ilçe protokolü bayramlaştı. Bayramlaşma programında konuşan Kula Kaymakamı Osman Güven, bayramın yöreye, ülkeye, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur ve barış getirmesi temennisinde bulundu. Bayramlaşma programına Bayramlaşmaya Kula Kaymakamı Osman Güven, Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Hikmet Aybars Hayta, İlçe Emniyet Mdürü Ahmet Ömerbeyoğlu, İlçe Müftüsü Kamil Kırkız, siyasi parti temsilcileri, oda ve dernek başkanları ile sivil toplum örgütleri katıldı.

Manisa'nın Sarıgöl ilçesinde ise AK Parti Teşkilatı AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ'ın katılımıyla bayramlaşma programı düzenledi. AK Parti İlçe Lokalinde düzenlenen törende AK Parti Sarıgöl İlçe Başkanı Muhammet Toy ve Özdağ partililerle bayramlaşarak çocuklara da bayram harçlığı dağıttı.

Akhisar'da da protokol üyelerinin katılımıyla bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramlaşmaya katılan AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, Kaymakam Kaan Peker, Belediye Başkanı Salih Hızlı, Cumhuriyet Başsavcı vekili Muhammet Dönmez, Jandarma Komutan Vekili Teğmen Uğur Yıldız, Emniyet Müdürü Engin Pınar, Belediye Başkanı Yardımcıları Ömer İşçi ve Ali Velestin, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri daha sonra huzurevi sakinleri ve şehit yakınlarını ziyaret etti.

Demirci'de de Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen bayramlaşma töreninde protokol üyeleri, bürokratlar, askeri erkan ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri bir araya geldi. Belediye hizmet binasında gerçekleştirilen bayramlaşma töreni sonrasında Kaymakam Mutlu Akyol ve beraberindekiler İlçe Jandarma Komutanlığı ve Demirci Devlet Hastanesindeki hastaları ziyaret etti. Bayramlaşma töreni şehit aileleri gerçekleştirilen ziyaret sonrası sona erdi. Bayramlaşma programına AK Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur, Demirci Kaymakamı Mutlu Akyol, Belediye Başkanı Selami Selçuk, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ünlü, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. - MANİSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

Akhisar Sarıgöl Demirci Yerel Haberler

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Kontrolden çıkan TOGG 3 metre yüksekten düştü: 1'i ağır 5 yaralı

Bayılan simitçi 'Bir şeyi yok' sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

Bayılan simitçi "Bir şeyi yok" sözüne kızdı! Çatıya çıkarak intihara kalkıştı

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Emeklilik sistemi değişiyor mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yasama dönemini işaret etti

Bakmadan Geçme

21-22 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 21-22 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 21-22 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Ümraniye, Küçükçekmece, Beyoğlu elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 21-22 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Büyükçekmece hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Büyükçekmece nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Masterchef Yudum kimdir, kaç yaşında? Yudum Kıvanç Kaya kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Alper kimdir, kaç yaşında? Alper Öztamur kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Enes Şahin kimdir, kaç yaşında? Enes Şahin kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Ayşe kimdir, kaç yaşında? Ayşe Ekiz kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Şirin kimdir, kaç yaşında? Şirin Sadegzade kim, yaşı, aslen nereli, evli mi? Masterchef Umut kimdir, kaç yaşında? Umut Arkın Tuzcu kim, yaşı, aslen nereli, evli mi?
8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

8 bin liraya balık satıyorlar! Yunanistan'a neden gidildiğini en iyi anlatan fotoğraf

title