Belediyenin fidan dağıtımında tepki çeken görüntü - Haberler
Haberi Paylaş

Belediyenin fidan dağıtımında tepki çeken görüntü

İhlas Haber Ajansı - Yerel
 - Güncelleme:

Belediyenin fidan dağıtımında tepki çeken görüntü Trabzon'un Beşikdüzü ilçe belediyesinin fidan dağıtım programında izdiham yaşandı.

Belediyenin fidan dağıtımında tepki çeken görüntü

TRABZON - Trabzon'un Beşikdüzü ilçe belediyesinin fidan dağıtım programında izdiham yaşandı. Zabıta personelinin vatandaşların üzerine fidan fırlattığı anlar vatandaşların tepkisini topladı.

Trabzon'un CHP'li Beşikdüzü belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin gönderdiği sebze fidanlarını halka dağıtmak için program düzenledi. Belediyenin sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Başkan Ramis Uzun "Üretmeyen millet yok olmaya mahkumdur. Beşikdüzü Belediye önünde 24 Mayıs saat 14: 30'da Salı günü ücretsiz olarak sebze fidesi dağıtım programı düzenlenmiştir. Bütün halkımız davetlidir" ifadeleri ile vatandaşları belediye binası önüne çağırdı. Belediye binası önünde toplanan yüzlerce kişi, sebze fidelerini almak için birbiriyle yarıştı. Bir süre fideleri kendisi dağıtmak isteyen Belediye başkanı Uzun, yaşanan izdiham sonrası alandan çıktı. Sebze fidanlarına adeta hücum eden vatandaşların o anları sosyal medyada paylaşıldı. Fidanların büyük bir bölümünün ezildiği programda belediyenin zabıta personelinin fidanları vatandaşların üzerine fırlatması tepki topladı. Paylaşılan görüntülere yorum yapan vatandaşlar ise, "Düşünce güzel, dağıtım rezalet", "Lütfen yetkililer bu canlı yayını iyi izleyin, kendi adıma çok üzücü", "Tek kelimeyle rezalet", "Ne yazık ki şovmenlik yapıyorlar", "Zabıtanın hareketine bak kaldırıp attı" ifadelerine yer verdi.

İhlas Haber Ajansı / Yerel

Genel Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title