YAŞAR ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Yaşar Üniversitesi Haberleri

Yaşar Üniversitesi haber, Yaşar Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yaşar Üniversitesi - 25.10.2018
İzmir'de Kültür Sanat
Yaşar Üniversitesi Oda Orkestrası, açılış konserini 29 Ekim'de Cumhuriyet Bayramı Konseri ile yapacak.
Yaşar Üniversitesi - 26.9.2018
Tüsiad 2018 Sür Konferansı İzmir'de
SÜR Konferansı bu yıl, Yaşar Holding sponsorluğu, Yaşar Üniversitesi akademik işbirliği, Global Compact Türkiye ve ESİAD işbirliği ile gerçekleştirilecek.
Yaşar Üniversitesi - 31.8.2018
Kocaoğlu İEF Ekonomik Krizi Aşmak İçin İlaç Olacak
ANA TEMA TEKNOLOJİ 'İnovasyon' çatı teması altında, bu yılın ana teması teknolojik ürünlerin günlük hayatta ve global ticarette giderek artan etkisi nedeniyle 'Teknoloji' olarak belirlendi. Kültürpark 2 No'lu Hol'de ana tema kapsamında stantlar hem de firmalar yer alacak. Trabzon Teknokent, Kahramanmaraş Teknokent, Teknopark İzmir, Yaşar Üniversitesi Minevra Kuluçka Merkezi, Bilimpark ile bir ürünün düşünme aşamasından yaratılma aşamasına kadar olan sürecin sunulduğu Maker Fair bölümünde yüzün üzerinde firma olacak.
Yaşar Üniversitesi - 4.8.2018
Türk Matematik Milli Takımı'nın Olimpiyat Başarısı
Yaşar Üniversitesi Matematik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Refail Alizade'nin liderliğini yürüttüğü Türk Matematik Milli Takımı'nın, İtalya'da düzenlenen 5. Akdeniz Gençlik Matematik Olimpiyatı'nda bronz madalya kazandığı bildirildi.
Yaşar Üniversitesi - 2.8.2018
Yaşar Üniversitesinin Yükseliş Hedefi
Yaşar Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, TÜBİTAK'IN Girişimci ve Yenilikçi Üniversite Endeksi'nde ilk 10 sırada yer almayı hedeflediklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yaşar Üniversitesi Haberleri | Yaşar Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 8 - Yaşar Üniversitesi haberleri, son dakika yaşar üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Haydi Gençler, Film Çekiyoruz!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 00:14:25. #1.15#
title