Haberler

Terme Belediye Başkanı Yaz Kur'an Kursu Öğrencilerine Dondurma İkramında Bulundu

Abone Ol

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, yaz Kur'an kurslarında eğitim gören öğrencilere dondurma ikramında bulundu. Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğü organizasyonuyla düzenlenen etkinlikte yüzlerce öğrenciye dondurma dağıtıldı. Başkan Kılıç, öğrencilerin neşesi ve masum gülüşlerinin en büyük mutlulukları olduğunu belirtti.

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, yaz Kur'an kurslarında eğitim gören öğrencilere dondurma ikramında bulundu.

Terme Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğü organizasyonu ile ilçede yaz Kur'an kurslarında eğitim gören yüzlerce öğrenciye dondurma dağıtıldı.

Başkan Kılıç, "Yazın tadını çıkarmak için en tatlı yolu bulduk. Sıcak ve samimi ortama bir serinlik molası verdik. Yaz Kur'an kursu öğrencilerine dondurma ikram ederek günlerini ve günümüzü güzelleştirdik. Onların neşesi ve masum gülüşleri bizim en büyük mutluluğumuz. İnşallah vatana millete hayırlı birer birey olarak yetişirler. Her zaman yanlarındayız." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA / Yaşam

Ali Kılıç Hisarcık Masum Terme Yaşam Haberler

1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title