Whitney Houston'un Eşyaları Satışa Çıkarılıyor

Whitney Houston'un Eşyaları Satışa Çıkarılıyor

ABD'li Şarkıcı Whitney Houston'un, Aralarında Giysileri ve Müzik Aletlerinin de Bulunduğu Kişisel Bazı Eşyaları Satışa Çıkarılacak.

Whitney Houston'un Eşyaları Satışa Çıkarılıyor

ABD'li şarkıcı Whitney Houston'un, aralarında giysileri ve müzik aletlerinin de bulunduğu kişisel bazı eşyaları satışa çıkarılacak.

A.J. Willner Müzayede Evi'nden yapılan açıklamada, gelecek hafta satışa sunulacak olan eşyaların geliriyle bu eşyaların uzun yıllardır tutulduğu deponun parasının ödeneceği açıklandı.

A.J. Willner Müzayede Evi yetkilisi Steve Newmark, New Jersey'de bulunan deponun, borcunu ödemediği gerekçesiyle Houston'u dava etmesinin ardından mahkemenin depodaki eşyaların açık artırmaya çıkarılması kararı verdiği ve eşyaların satışından en az 1 milyon dolar gelir beklendiğini açıkladı.

Müzayedeye çıkarılacak 400 parça eşya arasında, özel yapım kuyruklu şeffaf bir piyano, klavyeler, ses kayıt cihazları, davul setleri ve birkaç ödül yer alıyor.

Kişisel eşyalar arasında Dolce&Gabbana marka iç çamaşır koleksiyonu, Versace marka gece elbiseleriyle Fendi ve Armani marka ceket ve pantalonlar bulunuyor.