Van: Van'da Elektrik Kesintisi

Van: Van'da Elektrik Kesintisi

Van'ın Bazı Mahallelerinde, Trafo Merkezi Yenileme Çalışmaları Nedeniyle 4 Günlük Elektrik Kesintisi Uygulanacağı Açıklandı.

Van: Van'da Elektrik Kesintisi

Van'ın bazı mahallelerinde, trafo merkezi yenileme çalışmaları nedeniyle 4 günlük elektrik kesintisi uygulanacağı açıklandı.

TEDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, kesintiler 11-14 Ekim tarihlerinde 06.00 ila 14.00 saatleri arasında uygulanacak. Açıklamada, "11 Ekim tarihinde Karşıyaka Mahallesi beşyol civarında, Doğu Caddesi'nde, Kültür Sarayı civarında, Vali Konağı civarında, Özel Hayat Hastanesi civarında, Hacibekir Mahallesi sosyal konutlar civarında, Vali Mithat Bey ve Çavuşbaşı mahallelerinin bir kısmında; 12 Ekim tarihinde Alipaşa, Bahcivan ve Vali Mithatbey mahallelerinin bir kısmında, Sıhke Caddesi ve Kazım Karabekir Lisesi ve civarında; 13 Ekim tarihinde İskele ve Yalı mahallelerinde, 14 Ekim tarihinde de Şabaniye Mahallesi'nde, Ferit Melen İlköğretim Okulu civarında, eski sebze hali civarında, Mezbahane civarında, Lalepaşa Sokak'ta, Güllük Sokak'ta, Kurubaş su pompası civarında, Hacıbekir Kışlası ve Doğu Caddesi'nde elektrik kesintisi yapılacaktır" denildi.