Unplugged Senforock

Unplugged Senforock
Etkinlik.io - Haberler | Kültür Sanat

UNPLUGGED SENFOROCK Senforock ekibinin yeni bir çalışması olan "Unplugged Senforock" Piyano, Akustik Gitar, Ağız Harmonikası gibi tamamen akustik entrümanlarla çalınan ve sekiz ayrı vokalistin performansından oluşan bir etkinliktir.

UNPLUGGED SENFOROCK Senforock ekibinin yeni bir çalışması olan "Unplugged Senforock" Piyano, Akustik Gitar, Ağız Harmonikası gibi tamamen akustik entrümanlarla çalınan ve sekiz ayrı vokalistin performansından oluşan bir etkinliktir. Vokallerde: Asena Özçetin (Karakedi, Cats), Murat Zümrüt (Knightmare, Fresh!), İzgi Gültekin (The Madcap, İzgi), Aylin Çınar (Wicca), Bora Biçer (Büyük Birader, Mojo Town, BadMotorFinger), Batu Akdeniz (Heavy Sky), Murat Çayır (Mojo Town) ve Tenor Dr. Zafer Mutlu yer alırken, Akustik gitarlarda Knightmare grubundan Bülent Başara ve Ozan Erkal ile piyanoda Rustam Rahmedov yer alıyor. O gün efsane şarkıları Müzik Makinası Stüdyo Sahne'nin eşsiz ses sistemi ve akustiği ile dinleyeceksiniz yepyeni yorumlarını duyacaksınız... UNPLUGGED SENFOROCK'a özel yepyeni bir playlist ile sizleri bekliyoruz...

Yaş Sınırı: Yaş sınırı henüz tanımlanmamıştır.

Yaş sınırı henüz tanımlanmamıştır.

Detaylar :

İl : Ankara

İlce : Çankaya

Mekan : Müzik Makinası Stüdyo

Mekan Adresi : Turan Güneş Bulvarı 677. Cadde No: 11/A

Başlangıç Saati : 05.04.2017 20: 30: 00

Bitiş Saati : 05.04.2017 21: 30: 00

Kategori : Unplugged Senforock

Tür : Sahne Sanatları

Ücretlimi? : Hayır

Kaynak: Etkinlik.io

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title