Türkiye'nin Tek Ücretsiz Kazazede Danışma Hattı
Advertisement

Türkiye'nin Tek Ücretsiz Kazazede Danışma Hattı

Türkiye'nin Tek Ücretsiz Kazazede Danışma Hattı
Bültenler - Haberler | Güncel

Mesut Aslan yönetimindeki Yön Hasar Kazazede Danışma ve Asistanlık şirketi Türkiye'de bir ilke imza atarak ücretsiz kazazede danışma hattını kurdu!

Tüm hava, kara, deniz araçlarında meydana gelen kazalar sonucu ölüm, sakatlık, tedavi giderleri, tazminat haklarınızı 2918 Karayolları trafik kanununa göre alabileceğinizi, SSK veya BAĞKUR'lu olmasanız dahi, kaza yerinden ambulans helikopter ile alınarak tam teşekküllü en iyi hastanelerde tedavi görebileceğinizi, medikal tüm desteklerin, bakıcı giderlerinin karşılanması gerektiğini, sekiz iş günü içinde tazminat haklarınızı alabileceğinizi biliyor muydunuz?

İşte tam bu noktada;

Kaza sonrası engelli kalmış hayatlar, kaza sonucu yitirilen kişilerin ardında kalan ekonomik destekten yoksun Anne/Baba, eş ve çocuklara hizmet vermek üzere, YÖNHASAR Kazazede danışma ve asistanlık şirketi tarafından kurulan Türkiye'nin tek ücretsiz danışma hattı 444 8 298 numaralı telefon hattını 09:00-18:00 saatleri arasında arayarak ikinci kez mağdur olmamak için ücretsiz olarak bilgi edinebilirsiniz.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları (1)
ABİDE: bu gibi binlerce hasar merkezi var benim bildiğim grup merkez hasar
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title