Trabzon'daki Trafik Kazası

Trabzon'daki Trafik Kazası

Trabzon'un Maçka İlçesinde Akşam Saatlerinde Meydana Gelen ve 2 Kişinin Hayatını Kaybettiği Trafik Kazasında, Yaralı Sayısı 14'e Yükseldi.

Trabzon'daki Trafik Kazası

Trabzon'un Maçka ilçesinde akşam saatlerinde meydana gelen ve 2 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasında, yaralı sayısı 14'e yükseldi.

Edinilen bilgiye göre, Bayburt-Trabzon seferini yapan Mustafa Ceylan yönetimindeki 69 AE 730 plakalı yolcu midibüsü, Gümüşhane-Trabzon karayolu Başar Köyü Bekçiler mevkiinde havanın yağışlı olmasının da etkisi ile yol kenarına devrildi. Kazada Erdal Kurt isimli bir yolcu ile kimliği henüz belirlenemeyen bir bayan yolcu hayatını kaybederken, 14 kişi de yaralandı. Yaralılar, Trabzon'daki çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı. Kimliği belirlenen yaralıların isimleri ise şöyle:

"Sürücü Mustafa Ceylan, Sabri Serdar (47), Murat Heme (17), Hayrettin (27), Şenol (30), Habib (4), Hazal (9) ve Yusuf İlhan (7), Rahim Kaynak (41), Zinnur Arslan (44), Zekeriya Esen (24), Hayrettin Pala (33), Ergin Küçük Öner, Abdülkadir Çiloğlu (27)."

Bu arada, Trabzon Valisi Nuri Okutan, olay yerine giderek yetkililerden kazayla ilgili bilgi aldı.

(BK-ÖS-OK-Y)