Oğuzhan: Aboubakar İkinci Kırmızı Kartı Gördü, Dikkat Etmeli

Antalyaspor ile golsüz eşitliğin ardından konuşan Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup, "Aboubakar'ın kırmızı kartı iki oldu. Daha dikkatli olmalı, bir futbolcu bile bile yapmaz." dedi.

Antalyaspor ile deplasmanda golsüz berabere kalan Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup maç sonu açıklamalarda bulundu.

Oğuzhan Özyakup'un açıklamaları şöyle:

"YORGUNLUK VARDI"

"2 haftada, 13 günde 4 maç oynadık. Yunanistan deplasmanı, Kayserispor maçı, son Olympiakos maçında 10 kişi kaldık 35. dakikada. Bu maçta yine 10 kişi kaldık. Yorgunluk var ama bir neden olmaması gerekiyor. Bunları aşabilen bir takımız. Bugün olmadı ama Antalyaspor maça çok baskılı başladı. Biz biraz ağır başladık ve ona rağmen pozisyonlara girdik. Kırmızı kart gelince yorgunluk mental olarak çöktük."

"BU İKİ OLDU, DİKKAT ETMESİ GEREK"

"Aboubakar pişmandı. Benim önümde oldu pozisyon. Refleksle ayağını açtı. Sarı kart mı bilmiyorum. bir oyuncu bile bile öyle bir şey yapmaz. Bu iki oldu, Aboubakar'ın da biraz dikkat etmesi gerekiyor."

"BİZİM İÇİN İYİ OLDU"

"Şartlara bakıldığında, perşembe oynadık, geldik Antalya'da 10 kişi kaldık. Rakiplerin ne yaptığı bizi ilgilendirmez. Kazandığımız sürece geriye bakmamız gerek kalmaz. Önümüzdeki 3 gün milli takıma gitmeyenler iyi dinlenebilir. İyi oldu bizim için, çok yorgunduk."