Suç Örgütü Çökertilince Serdar Sitoçi Cinayeti Çözüldü

Suç Örgütü Çökertilince Serdar Sitoçi Cinayeti Çözüldü

Polis ekipleri suç örgütüne yönelik düzenlediği operasyonda 31 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar arasında Serdar Sitoçi'yi öldüren katilin olduğu belirlendi.

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Fatih İnalkoç ve Fatih Saral tarafından yönetildiği iddia edilen suç örgütüne yönelik düzenlediği operasyonda 31 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar arasında bulunan S.S.'nin 23 Şubat'ta Ataköy'de spordan dönen Kemal Serdar Sitoçi'yi öldüren kişi olduğu belirlendi.

SİTOÇİ CİNAYETİ DE ÇÖZÜLDÜ

4 Nisan'da düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınan şüphelilerin ev ve üzerlerinde yapılan aramalarda 9 kurusıkı tabanca, 6 av tüfeği, 2 kılıç, 2 çelik yelek, bin 31 mermi ve fişek ele geçirildi. Yapılan incelemede gözaltına alınanlar arasında bulunan S.S.'nin 23 Şubat'ta Ataköy'de spordan dönen 70 yaşındaki Kemal Serdar Sitoçi'yi öldüren kişi olduğu belirlendi. S.S.'yi görgü tanıklarının da teşhis ettiği belirtildi.

21 FARKLI OLAYDAN İŞLEM YAPILDI

Şebekenin Bakırköy, Bahçelievler ve Beşiktaş'ta alacak verecek anlaşmazlıklarında devreye girerek yağma, yaralama ve kurşunlama olayları gerçekleştirdiği tespit edildi. Şüpheliler hakkında 'Cinayet', 'Ateşli silahla kasten adam öldürmeye teşebbüs', 'Yağma', 'Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma', 'Yağma amaçlı tehdit', 'Tehdit' ve 'Yağmaya teşebbüs' olayları olmak üzere toplam 21 olaydan işlem başlatıldığı öğrenildi.

31 KİŞİ ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Emniyetteki işlemleri tamamlanan aralarında Sitoçi cinayetinin faili S.S., suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Fatih İnalkoç ve Fatih Saral'ın da bulunduğu toplam 31 kişi, Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edildi.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Bu arada şüphelilerin karıştığı belirtilen olaylara ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri de basınla paylaşıldı. Paylaşılan görüntüler arasında şüphelilere yönelik yapılan operasyonun polis kamerası görüntüleri de yer alıyor.

YORUMLAR (7)

  • EYYY-VAAHH:
    Ülke Teksas''a döndü çeteler yamyam gibi esnafın başına bela haraç alıyor. Adalet ve düzen kalmadı. İşsizlikten gençler suç örgütlerine gidiyor uyuşturucu ortaokullara girdi. Millet çılgın halde silahlanma yarışı var. İlkokul çocukları bıçak taşıyor. Nereye gidiyor bu memleket EYYY Hükümet. .
    NABİCAN: Devlet el atiyor iste gormezden gelmeyin at gozlugule gezmeyin devlet gorevini yapiyr chp zamanindan kalan pislikleri biz temizliyorz
  • FİLOZOF:
    14 YILDA ÜLKE TEKSAS OLDU İŞSİZLİK YOKSULLUKDA HAD SAFADA SURİYELİSİ AFGANI TÜRKMENİ ADETA İSTİLA ETMİŞ ÜLKEYİ PES
    BURAK: ah bi de biri seni def etse şu ülkeden ne güzel olur. beynin iflas olmuş haberin yok.
Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.