Haberler

  Nissan Formula E Takımı Paris'te Yeni Tesise Geçiyor

  Güncelleme:

  Nissan Formula E Takımı, 10. Sezon öncesi Paris'te yer alan yeni bir tesise geçiyor. Bu yeni tesis, Formula E sporunun Gen3 dönemine yönelik hedefleri doğrultusunda yetenekleri ve performansı güçlendirmeyi amaçlıyor.

  Nissan Formula E Takımı 10. Sezon Formula E sezonuna çok iddialı hazırlanırken aynı zamanda ekip, Paris'te yer alan son teknolojiye sahip yeni bir tesise geçiyor.

  Nissan'ın Formula E takımına yönelik genel planının bir parçası olan bu yeni tesis ile Formula E sporunun Gen3 dönemine yönelik hedefleri doğrultusunda yetenekleri ve performansı güçlendirmek amaçlanıyor.

  Takımın yoldan piste ve pistten yola bilgi alışverişi de dahil olmak üzere dünya standartlarında araştırma ve geliştirmeye öncelik vermeye devam etmesiyle, şirketin hem motor sporlarına hem de sürdürülebilir mobilitenin geleceğine olan sıkı bağlılığının bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

  Yeni sezon hazırlıkları ile ilgili konuşan Nissan Formula E Takımı Genel Müdürü ve Takım Müdürü Tommaso Volpe; "Yaptığımız değişiklikler performansımız üzerinde olumlu etki yaratmaya başladığı için 9. sezonu iyi bir seviyede bitirdik. Gen3 dönemi için uzun vadeli hedefimiz olan zirveye ulaşmanın hala uzun bir yolculuk olduğunu biliyoruz. 10. sezonda kaldığımız yerden devam etmeye ve pistte daha fazla gelişim göstererek önümüzdeki yıllarda şampiyonluk için mücadele etmeye çalışacağız. Yeni tesisimize taşınmak, performansımızı artırmaya yönelik daha geniş planımızın bir parçası olarak bizim için çok önemli. Hepimiz Ekim ayında 10. Sezon için yerleşmeyi ve tekrar yola koyulmayı dört gözle bekliyoruz." dedi.

  Yeni sezon Nissan takımı için önemli bir yıl olacak ve nihai hedef, 85 yıllık motor sporları geçmişini ve on yılı aşkın elektrikli araç uzmanlığını kullanırken, 2022-2023 döneminde sağlam performanslarını geliştirmek olacak. Ayrıca Formula E, 30 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek Tokyo E-Prix ile Japonya'yı ilk kez ziyaret edecek. Bu spor dalında faaliyet gösteren tek Japon üretici olarak Nissan, Tokyo'nun tam kalbinde elektrikli mobilitenin yeteneklerini sergileyecek.

  Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nissan AMIEO Bölgesi Başkanı ve Nissan Formula E Takımı Yönetim Kurulu Üyesi Guillaume Cartier; "Üst üste beş yıldır Formula E'de yer alan Nissan'ın Japonya dışında motor sporlarına verdiği en uzun süreli uluslararası taahhüt. Bu, ekibin becerileri, sıkı çalışması ve başarısının yanı sıra sporun potansiyelinin de kanıtıdır" dedi.

  Nissan, Formula E takımının orijinal Le Mans merkezine son veda olarak, 18 Eylül'de 10. sezonun ilk etkinliğine de ev sahipliği yaptı. Nissan Formula E Takımı sürücüleri Sacha Fenestraz ve ve takıma tekrar dönen Oliver Rowland, sürücü hazırlığı, görünüm tasarımı ve bunun giib bir çok hazırlık aşamasını sergiledikleri bir etkinlikte Formula E'nin komplike bir spor olduğunu gösterdiler.

  >

  Kaynak: Carmedya.com / Spor

  Nissan Paris Teknoloji Spor Haberler

  Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

  Bodrum bu yaz neden boş kaldı? Görüşlerinizi yazın

  Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

  Hz. Muhammed'e hakaret eden şüpheli tutuklandı

  Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

  Sahipsiz sokak köpekleriyle ilgili kanun teklifi, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda kabul edildi

  Bakmadan Geçme

  24-25 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 24-25 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 24-25 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 24-25 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Pendik, Üsküdar, Esenler elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 24-25 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Keçiören, Pursaklar, Gölbaşı elektrik kesintisi! Gaziosmanpaşa hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Gaziosmanpaşa nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Fatih hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Fatih nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Eyüpsultan hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Eyüpsultan nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı? Lugano Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Lugano FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Lugano Fenerbahçe maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Lugano Fenerbahçe maçı CANLI izle! (HD) 23 Temmuz Lugano Fenerbahçe maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Lugano Fenerbahçe maçı ilk 11'i! Fenerbahçe'nin Lugano maçı 11'i belli oldu mu, ilk 11'de kimler var?
  Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek 'El sıkma' yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

  Kılıçdaroğlu'ndan Özel'e zehir zemberek "El sıkma" yanıtı: Sarayda oturan zatın elini sıkmayacağız ve mücadele edeceğiz

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title