Haberler

Erzurumspor Başkanlık İçin MNG Yönetim Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Aydoğan Sümer İsmi Geçiyor

Abone Ol

1. Lig ekiplerinden Erzurumspor'da başkanlık için adı geçen MNG Yönetim Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Aydoğan Sümer, Erzurumspor'a desteklerini açıkladı ve sponsorluk görüşmelerinin başlatılacağını belirtti.

1. Lig ekiplerinden Erzurumspor'da yönetim arayışları devam ederken, başkanlık için ismi geçen MNG Yönetim Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Aydoğan Sümer açıklamalarda bulundu.

Erzurum'un ve Erzurumspor'un çok değerli olduğunu belirterek söze başlayan Aydoğan Sümer, şartlar ne olursa olsun bu iki değere her zaman sahip çıkacaklarını belirterek, "Güzel insanlara karşı negatif bir algı oluşturmak isteniyorsa hemen bir yerden yapıştırmaya başlanıyor. Acaba reklam için mi yapılıyor? Neden gündemde tutuluyor? Bizler gündemde tek bir şey tutarız. O da Erzurum'un halkı bize verdiği destektir. Erzurumspor ile alakalı gelen bir teklifi, bizimle ilgili olanı bir anda buruşturup atamayız. Evet yaklaşık bir buçuk aydır Erzurumspor başkanlığıyla ilgili kamuoyunda çok ciddi bir ses var. Ancak bizim bu meseleleri tek başımıza ve nefsimize göre cevap verme gibi bir durumumuz yok. Bazı süreçlerin tamamlanması ve yerine getirilmesi gerek. İyi niyetli arkadaşlarımızın önü de kapatılmamalı." dedi.

Erzurum'da ciddi bir yatırım yapan kurumsal şirketin yöneticisi olarak Erzurumspor'un onursal başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile sürekli görüştüklerini ifade eden Sümer, "Şu haliyle benim Erzurumspor'a desteğim kulüp başkanlığına talip olmaktan öteye ona vereceğimiz destekle izah edilebilir. Özellikle ulusal ve uluslararası şirketlerle yapacağımız sponsorluk görüşmeleri bunların başında geliyor. Vakit geçirmeden bunun alt yapı çalışmasını gerçekleştirecek görüşmeleri başlatacağız. Erzurumspor'un sahipsiz kalacağı noktasındaki iddialara da asla kimse itibar etmemeli. Kimsede bu yollara girmemeli" şeklinde konuştu. - ERZURUM

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Erzurumspor Kulübü MNG Kargo Erzurum Aydoğan Spor Haberler

Bakmadan Geçme

12 Aralık 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 12 Aralık Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 12 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 12 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 12 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 12 Aralık Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 12 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? EURO 2032 Türkiye'den alınacak mı? 12 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Halil Umut Meler'i tekmeleyenler kim? Ankaragücü Ç. Rize maçı sonrası hakeme tekme atanlar yakalandı mı? 12 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 12 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? TFF Faruk Koca kararı ne? Futbol Federasyonu Ankaragücü Başkanı hakkında karar verdi mi? Hakemler haftaya maça çıkmayacak mı? Hakemler neden maça çıkmama kararı aldı? Ankaragücü - Ç.Rizespor maç özeti! (VİDEO) Ankaragücü - Ç.Rizespor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title