Haberler

Süper Lig'in devleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti

Spor Haberleri

Süper Lig'in devleri Beşiktaş, Trabzonspor, Fenerbahçe ve Galatasaray 28 Mayıs cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sandıktan birinci çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik etti

14 Mayıs'ta yapılan Cumhurbaşkanı seçiminde adayların salt çoğunluğu alamaması nedeniyle Türkiye, yeni cumhurbaşkanını belirlemek için tekrar sandık başına gitti. Türk siyasi tarihinde ilk kez yaşanan Cumhurbaşkanı Seçimi 2. tur oylaması için oy verme işlemi 17.00'de sona erdi. Türkiye, Cumhurbaşkanı Seçimi'nin 2. turunu da geride bıraktı. Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Ahmet Yener, Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden cumhurbaşkanı olduğunu açıkladı.

İlk olarak Trabzonspor Kulübü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik etti. Bordo-Mavililer'den yapılan paylaşımda, "Büyük bir demokratik olgunluk içerisinde gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda milletimizin teveccühüyle yeniden bu göreve seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik ediyor, ülkemizin yeni yüzyılında bağımsızlığımızın ve bölünmez bütünlüğümüzün daha da güçlendirilmesi amacıyla yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde görev alacak tüm milletvekillerimizi de kutluyor, sonuçların ülkemizin istikbali için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Beşiktaş ve Trabzonspor, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti

"Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı Tebrik Ederiz" başlığıyla paylaşım yapan Beşiktaş Kulübünün mesajı ise şöyle: "Bugün gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçiminde aziz milletimizin teveccühleriyle yeniden Cumhurbaşkanımız seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı Beşiktaş Camiası olarak tebrik eder, yeni dönemin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz."

Beşiktaş ve Trabzonspor, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti

"28 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleşen seçim sonuçları neticesinde yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik ediyor; Vatanımızın istikbali, bütünlüğü, milletimizin birlik ve beraberliği için sonuçların hayırlı olmasını diliyoruz."

Süper Lig'in devleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti

"28 Mayıs 2023 tarihinde ülkemize yakışır demokratik olgunlukla gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nin ikinci turunda milletimizin teveccühüyle gerekli çoğunluğu sağlayarak yeniden seçilen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı tebrik eder, görevinde başarılar dileriz. Bu vesileyle yeni dönemde Gazi Meclisimizde görev yapacak tüm milletvekillerimize de başarılar dileriz. Seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını temenni ederiz. "

Süper Lig'in devleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı tebrik etti

Kaynak: Haberler.com / Spor

Recep Tayyip Erdoğan Trabzonspor Spor Haberler

title