Riekerink, Devre Arasında Oyuncuları "Maç Bitmedi" Diye Uyarmış - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Riekerink, Devre Arasında Oyuncuları "Maç Bitmedi" Diye Uyarmış

Haberler.com - Haberler | Spor

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Beşiktaş derbisinin devre arasında oyuncularına maçın henüz bitmediği yönünde uyarıda bulunduğunu söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, Beşiktaş derbisi sonrasında açıklamalarda bulundu.

"BUNA İHTİYAÇLARI VARDI"

Devre arasında oyuncularına Beşiktaş'a boş alan bırakmamaları gerektiklerini söylediğini belirten Riekerink, "İlk yarı iyi oynayan Galatasaray vardı. Futbolcularımız dediğimiz her şeye uydu. İkinci yarıya 2-0'ın avantayıjla çıktık. Devre arasında beraber durmamız gerektiğini konuştuk. İkinci yarı rakibimiz gol arıyordu, buna ihtiyaçları vardı. Gelen baskılar ve sonrasında kornerden gol yedik" dedi.

"1 PUAN ÜZÜYOR"

İki farklı öne geçmelerinin ardından maçın berabere bitmesine üzüldüklerini belirten Riekerink, "Sonuçtan önemlisi maçın hikayesine bakmak gerek. İlk yarıda 2-0 yapan bir Galatasaray vardı. Devre arasında maçın bitmediğini takıma söyledim. Beklediğimiz gibi oldu, Beşiktaş baskılı başladı, gol attı ve sonra beraberlik geldi. Beşiktaş ile deplasmanda oynuyorsunuz aslında 1 puana üzülmezsiniz ama 2-0 öne geçmişken 1 puan üzüyor. Hikayeye baştan sonra baktığınızda üzülüyorsunuz" diye konuştu.


Riekerink, Devre Arasında Oyuncuları
Haberler.com - Spor Haberleri
500
title