Haberler

Atatürk, Çameli'de törenlerle anıldı

Güncelleme:

Yurt genelinde saatler 09.05'i gösterdiğinde vefatının 85.senesinde anılan Atatürk, Denizli'nin Çameli ilçesinde de düzenlenen çeşitli programlarla anıldı.

Yurt genelinde saatler 09.05'i gösterdiğinde vefatının 85.senesinde anılan Atatürk, Denizli'nin Çameli ilçesinde de düzenlenen çeşitli programlarla anıldı.

10 Kasım Atatürk'ü anma ve Atatürk Haftası kapsamında çelenk sunma töreni; İlçe Kaymakamımı Hüseyin Şamil Sözen, Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Cumhuriyet Savcısı Fatih Özbek, İlçe Jandarma Komutanı Atilla Acarer, İlçe Emniyet Amiri Volkan Mıdık, Çameli Meslek Yüksekokulu Müdürü Recep Çakır, protokol üyeleri, vatandaşlar ve öğrencilerin yoğun katılımlarıyla gerçekleşti. Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere; Milli Mücadele'nin aziz kahramanları ve şehitlerin manevi huzurunda, Çameli Kaymakamlığı ve Çameli Belediyesi'nin Atatürk Anıtı'na çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Gazi Mustafa Kemal Paşa için saat 09.05'te iki dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Tören sonrasında bir mesaj yayımlayan Belediye Başkanı Cengiz Arslan, yayımladığı mesajda "Kahramanlığı, cesareti ve fedakarlığı ile bizlere lider, gelecek nesillere örnek ve esaret altında kalan halklara umut ışığı olan Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere ülkemizi bugünlere getiren tüm şehit ve gazilerimizi saygı, özlem ve minnetle anıyoruz" ifadelerine yer verdi.

Ayrıca 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla düzenlenen ilkokullar arası resim, ortaokullar arası şiir ve liseler arası kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere İlçe Kaymakamımız Hüseyin Şamil Sözen, Belediye Başkanımız Cengiz Arslan ve Cumhuriyet Savcısı Fatih Özbek tarafından ödüllendirildi. - DENİZLİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Denizli Çameli Eğitim Politika Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak 'ötanazi' ifadesi

Sokak hayvanları nasıl uyutulacak? AK Partili isimden çok tartışılacak "ötanazi" ifadesi

Bakmadan Geçme

EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir?
Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

title