Pharmetic Genel Kurulu Eskişehir'de Yapıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Pharmetic Genel Kurulu Eskişehir'de Yapıldı

Bültenler - Haberler | Güncel
Pharmetic Genel Kurulu Eskişehir'de Yapıldı

Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği 7.Olağan Seçimsiz Genel Kurulu'nu Eskişehir'de Gerçekleştirdi.

Eskişehir Belediye Başkanı Prof.Dr.Yılmaz BÜYÜKERŞEN ve Eskişehir İl Sağlık Müdürü Dr.Ali MUMCU'nun katılımlarıyla açılışı yapılan eğitim toplantıları ve genel kurul yoğun ilgi gördü. Prof. Dr. Raşit Vural YAĞCI, Prof. Dr. Ener Çağrı DİNLEYİCİ, Prof. Dr. Erdem YEŞİLADA, Prof. Dr. M. Zeki KARAGÜLLE, Dr. Gökhan MAMUR, Ümit KALAY ve Emir EKMEN sunumlarıyla toplantılara renk kattılar.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na denk gelen kongre tarihinden dolayı katılımcıların yoğun duygular yaşadığı gözlendi. Birer saatlik oturumlarla gerçekleşen Eğitim toplantıları ve Pazar günü yapılan genel kurul başarıyla tamamlandı. Eğitim oturumları ve genel kurul sonunda konuşan Pharmetic Girişimci Eczacılar Derneği Başkanı Ecz. Armağan ENER ve Genel kurul toplantılarının koordinatörlüğünü gerçekleştiren Ecz. Hayriye BAŞKAN; Prof. Dr. Yılmaz BÜYÜKERŞEN ve Dr. Ali MUMCU başta olmak üzere katkı sağlayan herkese teşekkür ettiler.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title