Haberler

Optima, Yerli Ürünleriyle Türkiye'nin İhracatını Artırıyor

sponsorlu içerik
Güncelleme:

Optima Teknoloji tasarım ve satış ikonları yetkilisi Çetin Demirel, "6 yıldır bu ailenin bir parçası olarak hizmet etmekteyim. Firmanın kurucularından biriyim. Yüzde 85 yerli oranında lazer epilasyon cihazlarının üretimini gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra yurt dışı pazarına açılarak büyümeyi hedefliyoruz. Ülkemizde ürettiğimiz değerlerin birazda yurt dışında insanlara ulaşmasına istiyoruz." dedi.

"ÜRÜNLERİMİZ SAĞLIKLI, DAYANIKLI VE SAĞLAM"

Tasarım ve satış ikonları yetkilisi Çetin Demirel, "6 senedir Türkiye ve komşu ülkelerde faaliyet gösteriyoruz. Ürünlerimizi sağlıklı, dayanıklı ve sağlam temellere dayandırdığımız için eksi yönde bir geri dönüş almıyoruz ve ileriye doğru gitmeye devam ediyoruz. Güzellik merkezi, tıp merkezi ve hastane ebatlarında cihazların üretimini yapıyoruz. Optima üniteleri daha çok lazer epilasyon ağırlıklı lazer teknolojisi ağırlıklı üretilen ürünler oluyor." diye konuştu.

"KARBON ÜRÜNÜMÜZ 1 SENEDE ÇOK İYİ YOL ALDI"

Çetin Demirel, "Ürünlerimiz temel kullanıcının problemlerini çözmek üzere kurulu olarak yapılıyor. İnsanların kıl problemlerini sonsuza kadar olmasa da sosyal hayatlarını rahat yaşamalarını sağlayacak kadar çözüm üretmek için mücadele ediyoruz. Optima Karbon ürünümüz yaklaşık olarak 1 sene önce piyasaya sürdük. Bu ürünün ortaya çıkması için oldukça fazla mesai harcadık. Yurt dışında rekabet oldukça fazla ve ülkemiz de ithalata açık olduğu için bizde istedik ki ülkemizin parası ülkemizde kalsın. İşte bu düşünceyle bu ürünü ortaya çıkarmayı başardık. Karbon, sıkılaştırma, gençleştirme ve cilt gençleştirme desteği olarak salonlarda kullanılan bir ürün. Dövmelerin silinmesi ve kalıcı makyajın temizlenmesi konularında yardımcı oluyor." şeklinde konuştu.

Kaynak: Haberler.com / Ekonomi

Türkiye İşte İşimiz Ekonomi Haberler

Bakmadan Geçme

Anayasanın 58. maddesi nedir? (Gençliğin Korunması) Anayasa madde 58 konusu ne? 15 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 15 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 15 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 15 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 15 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 15 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 15 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 15 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Kepez Belediye Başkanı hangi partiden? Kepez seçim sonuçları 2024! Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz tutuklandı mı? Mesut Kocagöz neden tutuklandı, suçu ne? Almanya'da şampiyon kim oldu? 2024 Almanya Bundesliga Şampiyonu belli oldu Karagümrük Fenerbahçe maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Karagümrük FB maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Karagümrük Fenerbahçe maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Karagümrük FB maçı kaç kaç, canlı maç skoru! SGK'dan çalışan annelere 325 euro destek başvurusu nasıl ve nereden yapılır?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title