MUSTAFA COŞKUN HABERLERİ

Mustafa Coşkun haber, Mustafa Coşkun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Coşkun - 01.10.2013
Türk Telekom Kahramanmaraş'ta Hizmetlerini Tanıttı
Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanlığı tarafından organize edilen "Kurumsal Müşteri Günleri" Kahramanmaraş'ta gerçekleştirildi. Kahramanmaraş Vergi Dairesi Başkanı Cuma Sağlam, PTT Başmüdürü Mustafa Coşkun, KOSGEB Müdürü Sadık Gözek ile kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey yetkililerinin katıldığı etkinlikte, Türk Telekom'un kamu kurumları ve KOBİ'ler için sunduğu hizmetler tanıtıldı.
Mustafa Coşkun - 16.07.2013
"Sudan Sebep"Le İşlenen Cinayete 15 Yıl Hapis Cezası
PİŞMAN OLDUĞUNU SÖYLEDİ, GÖZYAŞLARINI TUTAMADI Anadolu Adalet Sarayı 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Ercan Uçar, müştekiler Yunus Coşkun'un annesi Saide Coşkun, baba Mustafa Coşkun ve taraf avukatları katıldı.
Mustafa Coşkun - 11.07.2013
"Sahte Marka" Baskınına Tepki Gösteren Esnaf Kepenk Kapattı
Hisarönü Mahallesi'nde 10 yıldır esnaflık yapan Mustafa Coşkun, gazetecilere yaptığı açıklamada, sattıkları ürünlerin yasak olduğunu bilmediklerini, yapılan baskınlarla iş yerlerindeki ürünlere el konulduğunu söyledi.
Mustafa Coşkun - 09.06.2013
"Müsiad Hizmet Sektörü Zirvesi", Sıcak Çermik'te Yapıldı
MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun ise derneklerinin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Mustafa Coşkun - 06.06.2013
Taksim Gezi Parkı'ndaki Olaylar
Odaya yardım için başvuran 30 kişiden Mustafa Coşkun isimli gencin ise sol gözünün kenarında mermi yarası ile geldiğini öne sürerek, gencin gözünü kaybedeceğini anlatan Güzelant, "Bu kör şiddeti nefretle kınıyoruz ve bu şiddeti gösteren sivil ya da resmi polisler hakkında soruşturma açılmasını talep ediyoruz.
Mustafa Coşkun - 01.06.2013
Mısmılırmak Parkı Törenle Açıldı
Halfelik Kavşağı ile Yenişehir Köprüsü arasında bulunan alanda yapılan parkın açılış kurdelesini, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Şarkışla Belediye Başkanı Kasım Gültekin, BBP İl Başkanı Aytekin Kulmaç, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Şube Başkanı Mustafa Coşkun, Sivas Radyo Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hasdemir, bazı yetkililer ve mahalle muhtarları kesti.
Mustafa Coşkun - 27.05.2013
Kepez'e Yeni Kuran Kursu Binası
Talas İlçe Müftü Vekili Behlül Kurtoğlu ise, "Allah kelamı Kuranı Kerim'in öğretilmesi için hayırsever vatandaşlarımızın böyle binalar yapması bizi ziyadesiyle memnun ediyor" dedi. Kurtoğlu, Başkan Rifat Yıldırım'a da teşriflerinden dolayı teşekkür ederek, "Başkanımızın işlerini bir kenara bırakıp böyle hayır işlerine teşrif etmesi bizi de ziyadesiyle onurlandırmıştır. Kepez mahallemize bu binanın hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah öğrencisi çok olur" ifadesini kullandı. Kepez Cami İmamı Mustafa Coşkun da, yeni binanın mahallenin ihtiyacını karşılayacağını söyledi.
Mustafa Coşkun - 19.05.2013
31 Yıl Sonra Aynı Heyecanı Yaşadılar
Yıllar sonra bir araya geldiklerini belirten 19 Mayıs Lisesi Hava Merasim Bölüğü'nün bu yıl 50. kuruluş yılını kutladıklarını belirten Mustafa Coşkun, "1982-1983 yıllarında 19 Mayıs Lisesi Hava Merasim Bölüğü'nün başkanlığın yaptım.
Mustafa Coşkun - 16.05.2013
Otso Başkanlığı'na Murat Teke Seçildi
Murat Teke başkanlığındaki yönetim kurulunda, Duran Dal, İsmail Andırın, Mehmet Ali Besen, Mustafa Coşkun, İbrahim Özbay, Emrah Yalçın Ak, Tuncay Kural ve Orhan Yıldız yer alıyor.
Mustafa Coşkun - 16.05.2013
OTSO Başkanı Murat Teke Oldu
12 meslek grubundan seçilen 31 meclis üyesinin oy kullandığı seçimde Murat Teke ile Mustafa Demir ilk turda eşit oy aldı. İkinci turda Mustafa Demir 13 alırken, 16 oy çıkan Murat Teke OTSO Başkanı seçildi. Başkanlık seçiminden sonra yönetim kurulu oluşturuldu. OTSO Yönetim Kurulu Murat Teke, Duran Dal, İsmail Andırın, Mehmet Ali Besen, Mustafa Coşkun, İbrahim Özbay, Emrah Yalçın Ak, Tuncay Kural ve Orhan Yıldız'dan oluştu.
Mustafa Coşkun - 16.05.2013
Regaip Kandili
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Kürşad Ergün, Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkanı Aytekin Kulmaç ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun, Regaip Kandili dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Mustafa Coşkun - 09.05.2013
Başkan Ürgüp, MÜSİAD Sivas Şubesini Ziyaret Etti
MÜSİAD Sivas Şubesi Başkanı Mustafa Coşkun ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Sayın Başkanımızın ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.
Mustafa Coşkun - 08.05.2013
Belediye Başkanı Ürgüp'ten Müsiad Şubesine Ziyaret
MÜSİAD Sivas Şubesi Başkanı Mustafa Coşkun ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Ürgüp'e teşekkür etti.
Mustafa Coşkun - 03.05.2013
Hentbol: Erkekler Süper Ligi
Hentbol Erkekler Süper Ligi play-off yarı final serisinde Ankara Büyükşehir Belediyespor ile mücadele edecek Nilüfer Belediyespor'un antrenörü Fatih Işık, "Ekip olarak moralimiz yerinde ve bu zorlu seriden galibiyetler alarak yolumuza devam etmek"...
Mustafa Coşkun - 26.04.2013
Havalimanında Sakal-I Şerif Heyecanı
Atatürk Havalimanı Hezarfen Ahmet Çelebi Camii imamı Mustafa Coşkun, "Mevlana Hazretleri Mesnevisi'nde 'Resulullah'ın ayağının tozu olurum' diyor.
Mustafa Coşkun - 26.04.2013
Havalimanında Kutlu Doğum Coşkusu
Atatürk Havalimanı Camii İmam Hatibi Mustafa Coşkun da, "Cemaatimize 2 bin gül, gül lokumu, lokma tatlıları ikram ettik.
Mustafa Coşkun - 20.04.2013
Müsiad 3. Bölge Bölgesel İş Geliştirme Toplantısı Yapıldı
Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun da Sivas sanayisi ve MÜSİAD'ın bölgeye katkıları hakkında bilgi verdi.
Mustafa Coşkun - 19.04.2013
Müsiad'dan Sivas Belediyesi'ne Ziyaret
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun ve beraberindeki heyet Sivas Belediye Başkan Vekili Orhan Demirok'u makamında ziyaret ederek Cumartesi günü düzenlenecek olan "Bölgesel İş Geliştirme Toplantısına" davet etti.
Mustafa Coşkun - 15.04.2013
Milli Savunma Bakanı Sivas'ta Çeşitli Temaslarda Bulundu
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ilk olarak Sivas'ta görev yapan mahalle muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi. Bakan Yılmaz burada muhtarların sorunlarını dinledi. Bakan Yılmaz daha sonra Müstakil Sanayici İş adamları Derneği başkanlığına seçilen Av. Mustafa Coşkun'u ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Mustafa Coşkun - 10.04.2013
Urit, İş Güvenliği Semineri Düzenledi
Urit Müdürü Mustafa Coşkun, yasa gereği yapılan düzenlemenin çok önemli olduğunu dile getirerek personelin güvenliği açısından her şirketin yapması gereken bir çalışma olduğunu söyledi.
Mustafa Coşkun - 08.04.2013
Giresun Federasyonu'ndan Arnavutköy Belediyesi'ne Ziyaret
Ziyaret heyeti Federasyon Başkanı Hasan Turan, Başkan Yardımcıları Abdullah Akgün, Mustafa Coşkun, Yönetim Kurulu Üyeleri Temel Bilecen, Recep Dönmez, Selçuk Bayram ve Fuat Kuş ile Arnavutköy Giresunlular Derneği Başkanı Ahmet Karasakal ve dernek yöneticilerinden oluştu.
Mustafa Coşkun - 05.04.2013
Sivas Baro Başkanı Yeni Yargı Reformuyla İlgili Konuştu
Yargılamanın makul bir süre içinde yapılması ve adaletin makul sürede gerçekleşmesinin yargısal faaliyetlerin ve savunmanın temel amacı olduğuna işaret eden Baro Başkanı Eliş, şöyle devam etti: "Adalet sistemi, kalite yönetimi, yargı reformu, adaletin hızlandırılması tasarılarında savunma ve avukat gerçeği ya hiç düşünülmemiş ya da en son düşünülmüştür. Halbuki bu süreçlerin tamamında avukatlar önemsenmeli ve düşünülmelidir. Devlet avukatı sadece zorunlu avukat ihtiyacı olduğunda değil her zaman önemsemelidir." Törene eski baro başkanları Mustafa Coşkun, Nezih Çelikağ ve baro üyesi avukatlar da katıldı.
Mustafa Coşkun - 04.04.2013
Rektör Kocacık'tan Müsiad Sivas Şube Başkanı Coşkun'a Ziyaret
Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Faruk Kocacık, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD)Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun'u ziyaret etti.
Mustafa Coşkun - 28.03.2013
Futbol Takımları SAÜ'de Buluştu
Sakarya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından tertip edilen yemeğe, SAÜ SKS Daire Başkanı Mustafa Coşkun, Federasyon Temsilcisi Adem Erbay, Sakarya ASKF Başkanı Hüseyin Kama, Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan, SAÜ Spor Şube Müdürü Recep Ece ve Grup Birinciliği için mücadele eden Sakarya Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Bülent Ecevit Üniversitesi ve Kastamonu Üniversitesi Futbol Takımı oyuncuları ve antrenörleri katıldı.
Mustafa Coşkun - 28.03.2013
Antalya'da Kaya Resimleri Sergilendi
Yusuf DEMİR/ANTALYA, (DHA) Foto: Oyundan sahne, öğrenciler oyunu izlerken, sanatçılara çiçek verirken ve sanatçılarla birlikte toplu görüntü === Salon şarkılarla çınladı ANTALYA Şair, Ozan, Yazar ve Bestekarlar Kültür Derneği (ANŞOYAD) Türk Sanat Müziği Topluluğu, 'Bahar Konseri'nde şarkı severleri bir araya getirdi. Antalya Kültür Merkezi'nde gerçekleşen konserde, bugüne kadar hiç çalınmamış şarkılar da okundu. Şef Mustafa Coşkun'un yönettiği, Mehtap Tumrik'in de sunuculuğunu üstlendiği konserde 20 şarkı seslendirildi.
Mustafa Coşkun - 20.03.2013
Girişimcilik Kursuna Katılan Kursiyerler, Sertifikalarını Aldı
MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun kursiyerlere hayatlarında yapacakları işlerde başarılar diledikten sonra, Girişimcinin kendi işini kuran kişi olduğunu, KOSGEB'in Girişimcilere verdiği desteğin yerinde bir destek olduğunu söyledi.
Mustafa Coşkun - 15.03.2013
Müsiad'tan Öğrencilere Girişimcilik Konferansı
Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği seminerde, MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun, önce öğrencilik yıllarından bilgiler vererek çocukların bulundukları zamandan itibaren çok verimli bir şekilde hayatlarına yön vermeleri gerektiği üzerinde dururken, en az bir yabancı dil bilinmesi gerektiğini ve hatta mümkünse yabancı dil sayısının daha artırmaları gerektiğini söyledi.
Mustafa Coşkun - 09.03.2013
Müsiad Sivas Şubesi'den Cumhuriyet Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Kocacık'a Ziyaret
MÜSİAD'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, MÜSİAD Şube Başkanı Mustafa Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof.
Mustafa Coşkun - 09.03.2013
Müsiad'tan Rektör Kocacık'a Ziyaret
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Sivas Şube Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Faruk Kocacık'ı ziyaret ettiler.anlayışıyla, üniversitemiz ile iş adamlarımızı çeşitli ortak proje ve faaliyetlerle bir araya...
Mustafa Coşkun - 05.03.2013
Müsiad'dan Sivas Belediye Başkanı Ürgüp'e Ziyaret
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun ile yönetim kurulu üyeleri, Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti.
Mustafa Coşkun - 05.03.2013
Müsiad'tan Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'e Ziyaret
Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği'nin (MÜSİAD) geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulu sonrasında başkan seçilen Mustafa Coşkun ve dernek yönetimi,Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü makamında ziyaret etti.
Mustafa Coşkun - 04.03.2013
Rektörlük Yeni Yıl Kupası Şampiyonları Ödüllerini Aldı
Sakarya Üniversitesi'nde 26-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenen, "Rektörlük Yeni Yıl Kupası" kazananları için ödül töreni düzenlendi. Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Dairesi Başkanı Mustafa Coşkun, Spor Şube Müdürü Recep Ece ve Personel ve Öğrenci Ligi takım yöneticilerinin katıldığı ödül töreninde, şampiyonlar ödüllerine kavuştu.
Mustafa Coşkun - 04.03.2013
Müsiad'dan Vali Kemelek'e Ziyaret
MÜSİAD Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, Sivas Valisi Zübeyir Kemelek'i makamında ziyaret etti.
Mustafa Coşkun - 04.03.2013
Müsiad Vali Kemelek'i Makamında Ziyaret Etti
Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Sivas Şube Başkanı Mustafa Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sivas Valisi Zübeyir Kemelek 'i makamında ziyaret ettiler.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Coşkun Haberleri | Mustafa Coşkun Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Mustafa Coşkun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Coşkun kimdir, hayatı ve biyografisi. Evinin Tüp İhtiyacını Hayvan Gübresiyle Karşılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 16:59:06. #1.14#

title