Haberler

Haluk Bilginer ve Zuhal Olcay, Beyoğlu'nda Pişti Oldu

Güncelleme:

Asmalımescit'te bir partiye sevgilisi Zerrin Tekindor ile katılan Haluk Bilginer, eski eşi Zuhal Olcay'la karşılaşınca ayaküstü sohbet etti.

İstanbul'un en ünlü mekanlarından Ece Bar, önceki gece düzenlenen partiyle dokuzuncu yılını kutladı. Geceye katılanlar arasında; Sezen Aksu, Erhan Güleryüz, Derin Mermerci-Cem Aydın, Derya Şensoy, Zerrin Tekindor- Haluk Bilginer, Zuhal Olcay, Selçuk Yöntem, Levent Kızıl-Elif Dürüst, Meltem Cumbul ve Zafer Algöz gibi ünlü isimler vardı. Partide; Ece Bar'ın sahibi Ece Aksoy için hazırlanan pasta, şarkılar eşliğinde kesildi.

PİŞTİ OLDULAR

Zuhal Olcay geceye, 1976-1979 yıllarında evli kaldığı Selçuk Yöntem ile kol kola katıldı. Daha sonra mekana; Olcay'ın 1992'de evlenip 2004'te ayrıldığı eski eşi Haluk Bilginer geldi. Bilginer'in yanında sevgilisi Zerrin Tekindor da vardı. Pişti olan ikili; mekanın dışına taşan kalabalıkta köşe kapmaca oynadı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Bilginer ve Olcay, ayaküstü sohbet etti.

BAKIŞLARINI ALAMADI

Zuhal Olcay, bir ara mikrofonu eline alarak 'Issız Kaldım' adlı şarkısını söyledi. Bu sırada Haluk Bilginer'in sevgilisi Zerrin Tekindor'un meraklı bakışlarla Olcay'ı izlediği görüldü. Ünlü şarkıcı Sezen Aksu ise görüntü vermemek için minibüsünden inerken şoförünü kendisine siper etti.Sabah : http: //www.sabah.com.tr
Kaynak: Sabah.com.tr / Magazin

Zerrin Tekindor Haluk Bilginer Zuhal Olcay Beyoğlu Magazin Haberler

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Adı yasak aşk, tehdit, uyuşturucu kullanımı ve rüşvete karışan hakim hakkında karar çıktı

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Duyunca şok olacaksınız! İşte Arda Güler'in yeni adresi

Bakmadan Geçme

20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Haziran Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 21 Haziran Cuma 2024 Günlük Burç Yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! 21 Haziran burç yorumları nedir? İskoçya İsviçre maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) İskoçya İsviçre maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? İskoçya İsviçre maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! İskoçya İsviçre maçı ne oldu? İskoçya İsviçre maçı CANLI izle! (EURO 2024) İskoçya İsviçre EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Almanya Macaristan maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Almanya Macaristan maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Almanya Macaristan maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Almanya Macaristan maçı ne oldu? 19-20 Haziran Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı?
Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

Ayşe Ateş ölüm tehdidini duyurup içişleri ve adalet bakanlarına çağrı yaptı: Geleni görmüyor musunuz?

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title