Kuşadası Gençlikspor Yıldız Voleybol Takımı Grup Birinciliğini Garantiledi

Kuşadası Gençlikspor Yıldız Voleybol Takımı Grup Birinciliğini Garantiledi

Kuşadası'nı Aydın Yıldız Bayanlar Basketbol Ligi'nde Temsil Eden Kuşadası Gençlikspor ile Yıldız Fener Kulüplerinin Yıldız Bayan Voleybol Takımları, Dün Gece Rakiplerini Mağlup Ederek Büyük Sevinç Yaşadı. Bu Sonuçların Ardından Kuşadası Gençlikspor Yıldız Bayan Voleybol Takımı Grubunda Birinciliği Garantiledi.

Kuşadası Gençlikspor Yıldız Voleybol Takımı Grup Birinciliğini Garantiledi

Kuşadası'nı Aydın Yıldız Bayanlar Basketbol Ligi'nde temsil eden Kuşadası Gençlikspor ile Yıldız Fener kulüplerinin yıldız bayan voleybol takımları, dün gece rakiplerini mağlup ederek büyük sevinç yaşadı. Bu sonuçların ardından Kuşadası Gençlikspor yıldız bayan voleybol takımı grubunda birinciliği garantiledi.

Kuşadası Uğur İnan Spor Salonu'nda oynanan ilk karşılaşmada Sökespor'u ağırlayan Kuşadası Yıldız Fener bayan voleybol takımı maçtan 3-0 galip ayrıldı. Baştan sona üstün oyan Yıldız Fenerli voleybolcular maçtan sonra büyük mutluluk yaşadı. Yıldız Fener Voleybol takımı antröneri Siğmin Atalı, güzel bir mücadeleden sonra maçtan galip ayrıldıklarını söyledi.

Bu arada, gecenin bir diğer karşılaşmasında ise Kuşadası Gençlikspor yıldız bayan voleybol takımı Germencik ile karşılaştı. Siyah-Beyazlılarda başarılı bir oyun ortaya koyarak, maçı 3-0 kazandı. Gurubunda birinci olan Gençlikspor Voleybol Takımı'nın antröneri Yasemin Kestaneci ve oyuncular, hedeflerinin Aydın il şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası'na katılmak olduğunu söylediler.

(ZH-İK-YK)

18.02.2007 20:35 TSİ

Kaynak: İHA