Küçük Kulüp Kortları Yeniden Sevenleriyle Buluşuyor

Küçük Kulüp Kortları Yeniden Sevenleriyle Buluşuyor

Geçtiğimiz ay yenilenme çalışmalarına başlanan Küçük Kulüp tenis kortları yenilenme çalışmalarının ardından 5 Mayıs günü düzenlenecek törenle açılıyor.

Küçük Kulüp Kortları Yeniden Sevenleriyle Buluşuyor
29.04.2016 14:20 | Son Güncelleme: 29.04.2016 14:20

Türkiye'nin sayılı tenis kortlarından olacak tesisin açılışını Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş ve Türkiye'nin önde gelen raketleri Küçük Kulüp üyeleri ile birlikte yapacak.

Doğa ile dost özellikleri ve dünya standartlarında yeniden hizmete gireceklerini belirten Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, "Kulübümüzün; yumuşak zemini ile sakatlanmaları en aza indiren, yağmurdan etkilenmeyen, antuka zemin toprak kortlara kavuşmasına çok az kaldı. Böyle önemli bir yatırımı hayata geçirdiğimiz için oldukça gururlu ve mutluyuz. 5 Mayıs Perşembe günü düzenlenecek açılış kokteylimizde Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Divan Kurulu Başkanımız ve İzmir Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu gibi önemli isimleri ağırlayacağız" dedi.

"Tüm değerli üyelerimizle ile birlikte mutluluğumuzu paylaşmayı hedefliyoruz"

Sarıgedik, "Maddi, manevi destekleri ile yenilenme süreci içerisinde kendilerine destek veren değerli eski başkanlarımız ve yöneticilerimiz, onur kurulu üyelerimiz, İzmir'de ülkelerini temsil eden kariyer konsolosları, İzmir protokolü, milli tenisçilerimiz ve tabii ki bu projede bize güç veren tüm değerli üyelerimiz ile birlikte mutluluğumuzu paylaşmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title