Kimlik Bunalımı Yaşıyor

Kimlik Bunalımı Yaşıyor

Oyunculuk Kariyeri Bitmek Üzere... Hızla Kilo Vermeye Devam Ediyor... Sürekli Saç Modelini Değiştiriyor... Katıe Holmes'e Yakın Kaynaklar, Genç Aktrisin Kimlik Bunalımı Yaşadığını Söylüyor..

Kimlik Bunalımı Yaşıyor

OYUNCULUK KARİYERİ BİTMEK ÜZERE... HIZLA KİLO VERMEYE DEVAM EDİYOR... SÜREKLİ SAÇ MODELİNİ DEĞİŞTİRİYOR... KATIE HOLMES'E YAKIN KAYNAKLAR, GENÇ AKTRİSİN KİMLİK BUNALIMI YAŞADIĞINI SÖYLÜYOR..

Geçtiğimiz yaz İtalya'da peri masalı gibi bir düğünle Tom Cruise'la evlenen Katie Holmes'e bu evlilik pek yaramışa benzemiyor. 29 yaşındaki ünlü aktris, Cruise'la evlenmesinden bu yana ne oyunculuk kariyerinde istediği başarıya ulaşıyor ne de evliliği dışında gündeme gelebiliyor. Cruise'la tanışmadan önce rol aldığı 'Dawson's Creek' dizisiyle adından başarıyla söz ettiren genç aktris, Hollywood'un en başarılı aktörlerinden Tom Cruise'un gölgesinden bir türlü kurtulmayı başaramıyor.

FİLMİ HİÇ BEĞENİLMEDİ

Evlendikten sonra çektiği 'Mad Money' filminin gişede beklenen başarıyı getirmemesiyle iyice bunalıma girdiği söylenen Holmes, saç modelini yenileyerek moral bulmaya çalışıyor. Victoria Beckham'ın etkisinde kalarak çok kilo veren Holmes'ün bu hali ailesini çok endişeleniyor.