JEFF BEZOS HABERLERİ

Jeff Bezos haber, Jeff Bezos son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Jeff Bezos - 11.11.2018
Demokratlar Trump'ın Medya İlişkilerini Soruşturacak
Trump'ın Washington Post'un ve aynı zamanda Amazon'un da sahibi olan Jeff Bezos'u hedef aldığını da ileri süren Demokrat vekil, bu konuyu da soruşturacaklarını söyledi.
Jeff Bezos - 26.10.2018
Amazon'un 3. Çeyrek Kârı 2.88 Milyar Dolar ile Beklentileri Aştı
Amazon CEO'su Jeff Bezos, bilançonun ardından yaptığı açıklamada, "Amazon, büyük eğitim kurumları, yerel yönetimler ve Fortune 100 içindeki şirketlerin yarısından fazlası da dahil olmak üzere, müşterilerinin sayısını her geçen gün artırıyor" dedi.
Jeff Bezos - 3.10.2018
Forbes, "En Zengin 400 Amerikalı" Listesini Açıkladı
NEW Amazon'un kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Jeff Bezos, 160 milyar dolarlık servetiyle Forbes'un ABD'nin en zenginleri listesinde ilk sırada yer aldı.
Jeff Bezos - 2.10.2018
Amazon Birleşik Krallık ve ABD'deki Çalışanlarına Zam Yapacak
Amazon'un CEO'su Jeff Bezos, bu yeni değişimi duyurmaktan son derece mutlu olduğunu söyledi ve ekledi, "Yapılan eleştirilere kulak verdik ve 37 bin kişiyi etkileyecek bu zammı yaparak bir öncü olmak istedik.
Jeff Bezos - 4.9.2018
E-ticaret Devi Amazon'un Piyasa Değeri 1 Trilyon Dolara Ulaştı
Dünyanın en zengin milyarderi olan Amazon kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Jeff Bezos'un serveti de bugün 2,6 milyar dolar artışla söz konusu saatte 167,3 milyar dolara ulaştı.
Jeff Bezos - 1.9.2018
Jeff Bezos | Dünyanın En Zengini Neler Yapabilir?
Servetine servet katmaya devam eden Amazon'un kurucusu Jeff Bezos 2018 yılında, 112 milyar dolar ile Forbes Milyarderler listesinin zirvesindeydi.
Jeff Bezos - 23.7.2018
Trump, Yine Amazon'u Hedef Aldı
NEW ABD Başkanı Donald Trump, e-ticaret devi Amazon ile şirketin kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Jeff Bezos'un sahibi olduğu The Washington Post gazetesini eleştirmeye devam etti.
Jeff Bezos - 18.7.2018
Blue Origin'dan Uzay Aracı Denemesi
CAPE ABD'li e-ticaret devi Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'a ait roket şirketi Blue Origin uzaya kapsül fırlattı.
Jeff Bezos - 18.7.2018
Amazon'un Piyasa Değeri 900 Milyar Doları Aştı
Salı günü serveti 150 milyar doları aşan ve dünyanın en zengin kişisi konumunda bulunan Amazon'un kurucusu ve Üst Yöneticisi Jeff Bezos'un serveti de bugün 152 milyar dolara yaklaştı.
Jeff Bezos - 17.7.2018
Amazon'un Patronu Jeff Bezos Dünyanın En Zengini
Kişisel serveti 150 milyar doları geçen Amazon'un sahibi Jeff Bezos dünyanın en zengini oldu.
Jeff Bezos - 16.7.2018
Amazon'un Kurucusunun Serveti 150 Milyar Doları Aştı
NEW ABD'li e-ticaret devi Amazon'un kurucusu ve Üst Yöneticisi Jeff Bezos'un serveti 150 milyar doları aştı.
Jeff Bezos - 9.5.2018
Geleceği Şekillendiren İsimlerden İlham Alalım, Hedeflerimizden Vazgeçmeyelim"
VSY Biotechnology açıklamasına göre, VSY Biotechnology Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ercan Varlıbaş, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde gerçekleşen Gençlik Festivali'nde gençlerle bir araya geldi. Dr. Ercan Varlıbaş yaptığı konuşmada; Tesla'nın Kurucu ortağı Elon Musk, Microsoft'un Kurucusu Bill Gates, Apple'ın Kurucu Ortağı Steve Jobs, Amazon'un kurucusu Jeff Bezos gibi geleceği etkileyen isimlerin hayatlarındaki zorlu zamanlardan örnekler vererek; engellerin her zaman olacağını, fakat hedefe kilitlenen insanların bu zorlukların üstesinden geleceğini vurguladı.
Jeff Bezos - 9.5.2018
Forbes "Dünyanın En Güçlü İnsanlarını" Seçti
Amerikan ekonomi dergisi Forbes, "dünyanın en güçlü insanları" listesini açıkladı.
Jeff Bezos - 27.4.2018
Amazon'un Hisseleri Rekor Kırdı, En Değerli İkinci Şirket Oldu
Bezos'un serveti 10 milyar dolar arttı Amazon'un hisselerindeki artışla şirketin kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Jeff Bezos'un da serveti bugün artış gösterdi.
Jeff Bezos - 26.4.2018
Amazon'un İlk Çeyrekte Net Kar ve Geliri Arttı
Amazon kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Jeff Bezos, geçen hafta yaptığı açıklamada, "prime" adı verilen ve milyonlarca ürünü tüketicilere en geç iki gün içinde ek ücret almadan ulaştıran hizmetini kullanan kişilerin sayısının 100 milyonu aştığını duyurmuştu.
Jeff Bezos - 19.4.2018
Amazon'un "Prime" Üye Sayısı 100 Milyonu Aştı
ABD finans dünyasının bütün yıl sabırsızlıkla beklediği ve dünyanın en zengin insanı olan Amazon kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Jeff Bezos'un "Hissedarlara Yıllık Mektubu" yayımlanarak şirketin üye sayısı hakkında ilk kez kamuoyuna bilgi verildi.
Jeff Bezos - 12.4.2018
Analiz - Suud İçin Vehhâbîlik'ten Dönüş Mümkün Mü?
- MBS'nin ziyaretlerinin teo-ekonomi-politiği Mısır ziyareti bir yana, MBS'nin İngiltere, Fransa ve geçen hafta sonu Teksas'ta eski başkanlardan baba-oğul Bush görüşmesi ile sona eren -ki ardından Fransa'ya gitti- ABD ziyareti ekonomik ve teo-politik açıdan önemli mesajlar içeriyordu. Devlet erkanı dışında, "sinema endüstrisi", "uzay yolculuğu", "bilim-teknoloji transferi", "dünya çapında sanatçıların katılacağı konserler", "caz festivalleri" ve "sinema-tiyatro salonları" açılması gibi hususlarda anlaşmalar imzaladığı Harvard, MIT, Hollywood, Silikon Vadisi, Amazon, Apple, Microsoft, Walt Disney, Boeing, Virgin Galactic, Lockheed Martin (THAAD adlı balistik füze üreticisi) ve bazı Yahudi-Hıristiyan kurumları –ki Müslümanlardan hiçbir kurumun ziyaret edilmemesi dikkat çekti- içeren temaslarına ilave olarak, Sir Richard Branson, Bill Gates, Tim Cook, Elon Musk, Oprah Winfrey, Michael Douglas, Morgan Freeman, Dwayne Johnson, Jeff Bezos, Adam Aron, Michael Bloomberg, Bob Iger, Rupert Murdoch, Thomas Friedman, Bill-Hillary Clinton, Obama, John Kerry, Henry Kissinger gibi, hemen her kesimden etkili kişilerle görüştü.
Jeff Bezos - 28.3.2018
Trump, Amazon'un Peşine Düştü" İddiası
Ayrıca, haberde, Amazon'un kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) olan Jeff Bezos'un The Washington Post gazetesinin sahibi olduğuna dikkat çekilirken, Trump'ın gazeteyi "Bezos'un siyasi silahı" olarak gördüğü vurgulandı.
Jeff Bezos - 21.3.2018
Amazon, Google'ı Geride Bıraktı
ABD'li e-ticaret devi Amazon, Google'un ana kuruluşu Alphabet'i geçerek dünyanın piyasa değeri en yüksek ikinci şirketi oldu. Amazon kurucusu ve CEO'su Jeff Bezos, bugün servetine 3,3 milyar dolar daha kattı.
Jeff Bezos - 6.3.2018
Trump, Forbes'ın En Zenginler Listesinde 200 Sıra Geriledi
İlk sırada Bezos yer aldı Forbes Milyarderler Listesi'nin birincisi ise 112 milyar dolarlık servetiyle Amazon'un kurucusu ve Üst Düzey Yöneticisi (CEO) Jeff Bezos oldu.
Jeff Bezos - 6.3.2018
Jeff Bezos Dünyanın En Zengini
Amazon'un kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Jeff Bezos, 112 milyar dolarlık servetiyle Forbes'un dünyanın en zenginleri listesinde ilk sırada yer aldı.
Jeff Bezos - 6.3.2018
FORBES, Dünya Milyarderlerini Açıklandı
Dünyanın en zengin ismi ise uzun yıllardır zirvede yer alan Microsoft'un kurucusu Bill Gates'i tahtından indiren Amazon'un kurucusu ve CEO'su Jeff Bezos oldu.
Jeff Bezos - 21.2.2018
Bill Gates: "Çok Daha Fazla" Vergi Ödemem Gerekir
Amazon'un kurucusu Jeff Bezos'un ardından dünyanın en zengin ikinci kişisi olan Bill Gates, ABD Başkanı Donald Trump yönetimindeki hükümetin şirketlere milyarlarca dolar vergi indirimi sağlayan yeni vergi yasasını ise sert bir dille eleştirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Jeff Bezos Haberleri | Jeff Bezos Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Jeff Bezos haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Jeff Bezos kimdir, hayatı ve biyografisi. Jeff Bezos'un Çıplak Fotoğraflarını Kurtarmak İçin Yapabileceği Tek Şey Bu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 03:41:53. #1.14#
title