Haberler

Yok böyle bir düğün! Toplanan parayı onlarca kişi 6 saatte sayabildi

Güncelleme:

Van'da 10 bin kişinin katıldığı bir aşiret düğününde damada 10 milyon lira para, geline ise kilolarca altın takıldı. Toplanan parayı onlarca kişi 6 saatte sayabildi.

Van'ın sevilen ailelerinden Bayram ailesinin yoğun katılımlı düğününde damada 10 milyon TL, geline ise kilolarca altın takıldı.

10 BİN KİŞİ KATILDI

Van'da son yılların en yoğun katılımlı düğünü gerçekleşti. Bayram ailesinden Cemal Bayram'ın oğlu Onur Bayram, Gıravi aşiretinden Faik Şen'in kızı Havin Şen ile dünya evine girdi. Van Expo Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen düğün törenine, Türkiye'nin farklı illerinin yanı sıra Amerika, Almanya, Fransa, Hollanda, İran, Irak ve Suriye'den katılım oldu. 220 küçükbaş hayvanın kesildiği düğüne aşiret liderleri, kanaat önderleri, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri ve iş adamları olmak üzere yaklaşık 10 bin kişi katıldı.

Yok böyle bir düğün! Toplanan parayı onlarca kişi 6 saatte yayabildi

6 SAAT SÜRDÜ

Yemek ikramının ardından geçilen takı töreni yaklaşık 6 saat sürdü. 12 kişinin para saydığı takı töreninde damada 10 milyon 150 bin TL nakit para, geline ise kilolarca altın takılarak son yılların en çok takı takılan düğünü olarak hafızalara kazındı.

Yok böyle bir düğün! Toplanan parayı onlarca kişi 6 saatte yayabildi

Yok böyle bir düğün! Toplanan parayı onlarca kişi 6 saatte yayabildi

Yaşam Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500

Yorumlar (5)

D:

Son zamanlarda fakir insanlara rağmen para gösterisinde bulunan her türlü zihniyeti kınıyoruz. Önemli olan muhtaçlara el uzatabilmek.

63
2
yanıtYanıtla
Ahmet AKGÜL:

hep gösteriş için. sonradan geri alıyorlardır altınları.

28
13
yanıtYanıtla
Alper Cesmeci:

asiretler dogunun kanseridir tarih boyunca insanlari kölelestiren zihniyet...

35
2
yanıtYanıtla
Nabi Karadeniz:

Oncelikle genclere mutuluklar dileriz, ama reklam amacli kendilerini haber yapmalari..yakisizsiz olmus. ..sirada buna ozen bir kisi olmaya devam edecektir..bir dakika sonra hafizadan silinecek gonullerde kalmayinca cep bostur.

24
0
yanıtYanıtla
Altay Bozkurt:

ABI YAZIK VALLA SU PARA SAYICILARADA IYI BI YEVMIYE VERIN GAYRI!! SAATLERCE SAYMAK YORAR YAZIK YANI !!! : )))

2
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title