Haberler

Onur Atilla, Altın Kelebek Ödülleri'nde Kerem Bürsin taklidiyle herkesi kahkahaya boğdu

Güncelleme:

49'uncu Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde ödül alan Kerem Bürsin, sahnede İngilizce konuştu. Güldür Güldür Show ekibinden Rüştü Onur Atilla da Kerem Bürsin'in taklidini yaparak salondakileri kahkahaya boğdu.

Bu yıl 49'uncu kez düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ne Kerem Bürsin'in konuşması damga vurdu. "En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu" ödülünü alan Kerem Bürsin, sahnede İngilizce konuştu. Daha sonra sahneye ödül almak için çıkan Güldür Güldür Show ekibinden Rüştü Onur Atilla ise Bürsin'in taklidini yaparak salonu kahkahaya boğdu.

Gecede, Güldür Güldür Show "En İyi Komedi Dizisi" ödülünü kazandı. Ödülü almak için sahneye çıkan ekipten Rüştü Onur Atilla'nın Kerem Bürsin taklidi ise tüm salonu güldürdü.

Onur Atilla, Altın Kelebek Ödülleri'nde Kerem Bürsin taklidiyle herkesi kahkahaya boğdu

"BENİM İNGİLİZCEM BU KADAR"

Kerem Bürsin'in sesini ve konuşmasını "Okey okey all right, the man" gibi İngilizce kelimeler söyleyerek taklit eden Onur Atilla son olarak, "Benim İngilizcem bu kadar" diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Kaynak: Haberler.com Haber Merkezi / Televizyon

Kerem Bürsin Onur Atilla Televizyon Magazin Kültür Sanat Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500

Yorumlar (6)

Yusuf Abi Abi:

azgın bir sınıf yetiştirip, onu sürekli sahnede ve popüler yapmaya çalışan bu gizli güç kimler?

86
40
yanıtYanıtla
Gamer Amca Tv:

mum ile cennete girecegını zannedenler

yanıt11
yanıt3
sem sem:

iyi olmuş tiye alınması reklamın iyisi kötüsü demeyin kötü reklam kötüdür cool olayım derken gülünç olan kerem tesekkür edip gideceksin ne ok ok all right sacmalığına giriyosun dizilerde falan oynamasına sasırdığım isimlerden yetenek yok oyunculuk yok Türkçe yok gerçekten anlamıyorum kim izliyor bunların işlerini

20
1
yanıtYanıtla
Basin:

Korler sagirlar birbirini agirlar.kanallar genelde hep kendi gazete ve dernekleri araciligi ile kendi kanal " sanatci, haberci ,sunuculara " verir odulu

14
1
yanıtYanıtla
ali coşkun:

Sanat sadece parayı cebe indirmek mi. Sizin bir gorrviniz de halkın sesini pes etmeden o sahnelerde oyunlarınizda konuşmalarinizda hatta halka rağmen konuşmak değil mi. Yüz bintaneniz bir levent kırca olamaz.

7
4
yanıtYanıtla
Hasan Bulut:

Avrupa da ödül alan sanatçıların tamamı gazzete soykırım var çocuklar ölüyor dediler. Bizimkiler köpeğim beni izliyor lgbt ye özgürlük dediler. Acaba bunlar bizden mi Avrupa nin neyini aldılar

11
0
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title