Haberi Paylaş

Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konseri ne oldu, canlı müzik yapması neden engellendi?

Gündem Haberleri

Yeni albüm heyecanı yaşayan Mahsun Kırmızıgül, 16 yıl aradan sonra Bodrum Yalıkavak'ta sahneye çıktı. Yıllar sonra hayranlarıyla buluşmanın heyecanını yaşayan Kırmızıgül'ün konserinde ilginç anlar yaşandı. Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konseri ne oldu? Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konserinde canlı müzik yapması neden engellendi?

Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konseri ne oldu merak ediliyor. Yeni albüm heyecanı yaşayan Mahsun Kırmızıgül, 16 yıl aradan sonra Bodrum Yalıkavak'ta sahneye çıktı. Yıllar sonra hayranlarıyla buluşmanın heyecanını yaşayan Kırmızıgül'ün konserinde ilginç anlar yaşandı. Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konseri ne oldu? Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konserinde canlı müzik yapması neden engellendi? İşte detaylar...

16 yıl aradan sonra Bodrum'da sahneye çıkan Mahsun Kırmızıgül'ün polisler tarafından canlı müzik yapmasının engellendiği ileri sürüldü. Engelleri önemsemeyen Kırmızıgül, şarkılarını canlı bir şekilde söyleyerek mekana gelenlerden de hiçbir ücret alınmayacağını söyledi.

Habertürk'te yer alan habere göre; emniyet güçleri, Mahsun Kırmızıgül'ün canlı müzik yapmasını engelleyerek müziği kapattırdı. Yıllar sonra sahneye çıktığını ve böyle bir talihsizlik yaşadığını söyleyen Kırmızıgül, engellere aldırış etmeden şarkılarını mikrofonsuz canlı okumaya başladı. Konserine devam eden sanatçı, "Bu akşam hiçbirinizden ücret alınmayacak, hepiniz bizim misafirimizsiniz" ifadelerini kullandı.

Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konseri ne oldu, canlı müzik yapması neden engellendi?

Yaşadığı durum hakkında konuşan Mahsun Kırmızıgül, "Bu akşam buraya ben size olan saygımdan dolayı çıkıyorum. Sanata ve sanatçıya yazık ediyorlar. Dilerim ki en kısa zamanda bu durum çözülür" ifadelerini kullandı.

Haberler.com / Onur Bayram - Gündem

Mahsun Kırmızıgül Bodrum Gündem Magazin Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title