Haberi Paylaş

Jandarma promosyon ödemeleri belli oldu mu? 2023 Jandarma promosyon ödemeleri ne kadar olacak?

Gündem Haberleri

Jandarma promosyon ödemeleri belli oldu mu? 2023 Jandarma promosyon ödemeleri ne kadar olacak?

Jandarma promosyonunda son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Daha önce MSB personelleri için 26 bin TL promosyon duyurusu yapılmıştı. Görevlerine yeni başlayan halihazırda görevde olanlar Jandarma personellerine ödenecek promosyon ödemesini merak ediyor. Peki, Jandarma promosyon ödemeleri belli oldu mu? 2023 Jandarma promosyon ödemeleri ne kadar olacak? İşte konu hakkında tüm merak edilenler...

Jandarma Maaş Promosyonu için geri sayım başladı. Bir süredir gündemde yer alan Jandarma promosyonu için detaylar personeller tarafından yakından takip ediliyor. Görevlerine yeni başlayan halihazırda görevde olanlar Jandarma personellerine ödenecek promosyon ödemesini merak ediyor. Peki, Jandarma promosyon ödemeleri belli oldu mu? 2023 Jandarma promosyon ödemeleri ne kadar olacak? Detaylar haberimizde...

Geçtiğimiz yıl Milli Savunma Bakanlığı bünyesindeki çalışanlar için resmi promosyon açıklaması gelmişti. 1 Aralık 2025 tarihine kadar yapılan protokol ile MSB personelleri 26.000 TL promosyon ödemesi alacak. Personellerin hak edişleri Şubat maaşı ile birlikte hesaplarına yatırılacak.

Devlet kurumlar genellikle teklif usulüyle anlaşma sağladıklarından şu anda net bir bilgi olmamakla birlikte, MSB'nin yapmış olduğu anlaşmaya dayanarak yeni promosyon oranlarının en az 27-30 bin TL arasında olması bekleniyor. Eğer protokol önümüzdeki günler içerisinde sağlanmazsa Şubat maaşında promosyon ödemeleri Jandarma Personellerine yapılacak. Ekstra bir promosyon artışı yapılmayacak.

Banka promosyonu, belirli süre içerisinde bankadan maaşların alınması ve karşılığında da bankanın yaptığı ödemelerdir. Belirli bir anlaşma çerçevesinde yapılır. Yapılan ödeme dışında maaş müşterilerine ücretsiz bir şekilde kredi kartı, havale ve EFT yapma hakkı gibi haklar verilir.

Haberler.com / Alp Eren Kahraman - Gündem

Jandarma Gündem Yaşam Haberler Son Dakika

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title