Haberler

Jandarma promosyon ödemeleri belli oldu mu? 2023 Jandarma promosyon ödemeleri ne kadar olacak?

Güncelleme:

Jandarma promosyonunda son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Daha önce MSB personelleri için 26 bin TL promosyon duyurusu yapılmıştı. Görevlerine yeni başlayan halihazırda görevde olanlar Jandarma personellerine ödenecek promosyon ödemesini merak ediyor. Peki, Jandarma promosyon ödemeleri belli oldu mu? 2023 Jandarma promosyon ödemeleri ne kadar olacak? İşte konu hakkında tüm merak edilenler...

Jandarma Maaş Promosyonu için geri sayım başladı. Bir süredir gündemde yer alan Jandarma promosyonu için detaylar personeller tarafından yakından takip ediliyor. Görevlerine yeni başlayan halihazırda görevde olanlar Jandarma personellerine ödenecek promosyon ödemesini merak ediyor. Peki, Jandarma promosyon ödemeleri belli oldu mu? 2023 Jandarma promosyon ödemeleri ne kadar olacak? Detaylar haberimizde...

JANDARMA PROMOSYON ÖDEMELERİ BELLİ OLDU MU?

Geçtiğimiz yıl Milli Savunma Bakanlığı bünyesindeki çalışanlar için resmi promosyon açıklaması gelmişti. 1 Aralık 2025 tarihine kadar yapılan protokol ile MSB personelleri 26.000 TL promosyon ödemesi alacak. Personellerin hak edişleri Şubat maaşı ile birlikte hesaplarına yatırılacak.

2023 JANDARMA PROMOSYON ÖDEMELERİ NE KADAR OLACAK?

Devlet kurumlar genellikle teklif usulüyle anlaşma sağladıklarından şu anda net bir bilgi olmamakla birlikte, MSB'nin yapmış olduğu anlaşmaya dayanarak yeni promosyon oranlarının en az 27-30 bin TL arasında olması bekleniyor. Eğer protokol önümüzdeki günler içerisinde sağlanmazsa Şubat maaşında promosyon ödemeleri Jandarma Personellerine yapılacak. Ekstra bir promosyon artışı yapılmayacak.

PROMOSYON NE DEMEK?

Banka promosyonu, belirli süre içerisinde bankadan maaşların alınması ve karşılığında da bankanın yaptığı ödemelerdir. Belirli bir anlaşma çerçevesinde yapılır. Yapılan ödeme dışında maaş müşterilerine ücretsiz bir şekilde kredi kartı, havale ve EFT yapma hakkı gibi haklar verilir.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Jandarma Gündem Yaşam Haberler Son Dakika

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

AK Parti ile MHP arasında ipler nasıl gerildi? İşte baş döndüren süreçte tüm olup bitenler

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini 'Uygunsuz' buldu, öğrenciler törene alınmadı

Okul yönetimi mezuniyet kıyafetini "Uygunsuz" buldu, öğrenciler törene alınmadı

Görüntü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığından Suriyelilere para dağıtıldığı iddiasına yalanlama

Görüntü infial yarattı! Cumhurbaşkanlığından Suriyelilere para dağıtıldığı iddiasına yalanlama

Bakmadan Geçme

ŞEBNEM BOZOKLU, KIZILCIK ŞERBETİ'NE Mİ GELİYOR? Şebnem Bozoklu hangi rol ile Kızılcık Şerbeti dizisine katılıyor? KPSS önlisans tercih ücretleri hangi bankaya yatıyor? KPSSP önlisans ücretleri hangi bankaya ödenir? Pırlanta Plajı nerede, nasıl gidilir? #127754 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Sazlıca Koyu nerede, nasıl gidilir? Boyalık plajı nerede, nasıl gidilir? #9728 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Delikli Koy nerede, nasıl gidilir? İzmir Delikli Koy ücretli mi, arabasız gidilir mi? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Ayıbalığı Koyu – Mordoğan nerede, nasıl gidilir? İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #127958 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Dolungaz koyu nerede, nasıl gidilir? #9969 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #9728 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Bodrum Koyu Plajı nerede, nasıl gidilir? #127958 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Paşalimanı plajı nerede, nasıl gidilir? #127754 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? #127754 İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Mimoza Koyu nerede, nasıl gidilir? #127965 İzmir'deki en iyi plajlar hangileri? İzmir'de en güzel nerede denize girilir? Kocakarı plajı nerede, nasıl gidilir? Ortaokulda sınıfta kalma var mı? Ortaokulda sınıfta kalınıyor mu, kaç gün devamsızlık hakkı var? Bugün voleybol maçı var mı? 13 Haziran kimin voleybol maçı var? Bugün hangi voleybol maçı var? Can Yaman Instagram hesabını neden sildi? Cam Yaman sosyal medya hesaplarını neden kapattı?
Çiçek Dilligil ve Bora Öztoprak'ın oğulları cinsiyet değiştirmişti! İşte son hali

Çiçek Dilligil ve Bora Öztoprak'ın oğulları cinsiyet değiştirmişti! İşte son hali

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title