Haberler

İSTANBUL BUGÜN (1 ARALIK) OKULLAR TATİL Mİ? İstanbul'da bugün ilkokul, ortaokul, lise okullar var mı, yok mu? 2023 1 Aralık okullar tatil mi?

Güncelleme:

Şiddetli fırtına ve yağışın esir aldığı şehirlerde eğitime ara verilmesi öğrencilerin talep ettiği konuların başında geliyordu. İstanbul'da eğitim ve öğretim göre öğrenciler ise merak ediyor "2023 1 Aralık okullar tatil mi?" Peki, İstanbul bugün (1 Aralık) okullar tatil mi? İstanbul'da bugün ilkokul, ortaokul, lise okullar var mı, yok mu? İşte detaylar…

Şehirlerimizde olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların tatil edilmesi velilerin ve öğrencilerin en çok talep ettiği konuların başında geldi.Peki, İstanbul bugün (1 Aralık) okullar tatil mi? İstanbul'da bugün ilkokul, ortaokul, lise okullar var mı, yok mu? 2023 1 Aralık okullar tatil mi? İşte detaylar…

İSTANBUL BUGÜN (1 ARALIK) OKULLAR TATİL Mİ?

Ülkemiz genelinde soğuk hava ve kar yağışı her yerde kendini hissettirmeye başladı. Kötü hava koşulları sebebiyle İstanbul'da yaşam vatandaşları zorluyor. Meteoroloji İstanbul için sarı kod uyarısı vermedi, valilikten de okulların tatil olup olmayacağı konusunda bir bilgi verilmedi. Konu hakkında yeni bir gelişme olduğunda haberimize eklenecektir.

İSTANBUL BUGÜN (1 ARALIK) OKULLAR TATİL Mİ? İstanbul'da bugün ilkokul, ortaokul, lise okullar var mı, yok mu? 2023 1 Aralık okullar tatil mi?

İSTANBUL'DA BUGÜN İLKOKUL, ORTAOKUL, LİSE OKULLAR VAR MI, YOK MU?

İstanbul'un yüksek kesimlerinde soğuk etkili olmaya başladı. Öğrenciler ise sabah okula giderken zorlandıklarını ifade ediyor. Bugün İstanbul'da havanın olumsuz yönde bir etkisi bulunmadığından okulların tatil edilemeyeceği düşünülüyor. Ancak konu hakkında yeni bir gelişme olduğunda haberimize eklenecektir.

İSTANBUL BUGÜN (1 ARALIK) OKULLAR TATİL Mİ? İstanbul'da bugün ilkokul, ortaokul, lise okullar var mı, yok mu? 2023 1 Aralık okullar tatil mi?

İSTANBUL 1 ARALIK 2023 HAVA DURUMU

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İstanbul için hava durumu bilgisini paylaştı. Buna göre; İstanbul şehrinde 01 Aralık 2023 Cuma günü hava Parçalı Bulutlu, sıcaklık ise 20 dereceyi gösteriyor. 02 Aralık 2023 Cumartesi günü ise havanın Parçalı Bulutlu, ve sıcaklığın 20 derece olacağı tahmin edilmekte. 03 Aralık 2023 Pazar günü hava Parçalı Bulutlu, sıcaklık ise 21 dereceyi gösterecek. 04 Aralık 2023 Pazartesi günü için havanın Parçalı Bulutlu olması bekleniyor, sıcaklık da 13 dereceyi bulacak. 05 Aralık 2023 Salı günü için havanın Parçalı Bulutlu olacağı yönünde tahminler var, sıcaklık ise 12 dereceyi gösterecek.

İSTANBUL BUGÜN (1 ARALIK) OKULLAR TATİL Mİ? İstanbul'da bugün ilkokul, ortaokul, lise okullar var mı, yok mu? 2023 1 Aralık okullar tatil mi?

Serhıldan Hülakü
Haberler.com - Gündem

İstanbul Hava Durumu Gündem Eğitim Yaşam Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Rize adayı kim? 2024 İYİ Parti Rize Belediye Başkan adayı Köksal Toptan kimdir? İYİ Parti Osmaniye adayı kim? 2024 İYİ Parti Osmaniye Belediye Başkan adayı Alpaslan Koca kimdir? İYİ Parti Ordu adayı kim? 2024 İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz kimdir? İYİ Parti Niğde adayı kim? 2024 İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Erem kimdir? İYİ Parti Nevşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Şubat Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 27 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 27 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 27 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 27 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 27 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 27 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! İYİ Parti Muş adayı kim? 2024 İYİ Parti Muş Belediye Başkan adayı Şerafettin Yatçı kimdir?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title