Haberler

GTA 6 hangi platformlara çıkacak? GTA 6 ne zaman çıkacak?

Güncelleme:

Oyun dünyasının merakla beklediği GTA 6 hakkında çıkan sorular ve spekülasyonlar devam ediyor. Oyunun ne zaman çıkacağı ve hangi platformlarda yer alacağı konusu oyun severlerin en çok merak ettiği konular arasında. Peki, GTA 6 hangi platformlara çıkacak? GTA 6 ne zaman çıkacak? İşte detaylar...

Merakla beklenen GTA 6 (Grand Theft Auto 6) fragmanı yayınlandı. GTA 6'nın ilk fragmanı 2 saat içinde 15 milyondan fazla izlenme rakamına ulaştı. Yayınlanan tanıtımın ardından GTA 6'nın hangi platformda, ne zaman çıkacağı merak konusu oldu. Oyunseverler tarafından oyunun hangi tarihte yayınlanacağı araştırılıyor. Peki, GTA 6 hangi platformlara çıkacak? GTA 6 ne zaman çıkacak? Detaylar haberimizde...

GTA 6 HANGİ PLATFORMLARA ÇIKACAK?

Rockstar Games, 12 yıllık aradan sonra oyunseverlerin karşısına GTA 6 ile çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz haftalarda verdiği sözü tutarak GTA 6'ya ait fragmanı yayınlayan oyun firmasının YouTube kanalında servis ettiği video 2 saat içinde 15 milyondan fazla izlenme alarak yeni bir rekora imza attı. Tanıtım sonunda ise yeni oyunun 2025 yılında piyasaya sürüleceği bilgisi yer alıyor.

GTA 6 HANGİ PLATFORMLARA ÇIKACAK?

GTA 6 ilk olarak Playstation 5 ve Xbox series X|S'e çıkacak. Oyun firması tarafından bilgisayar sürümü hakkında henüz net bir bilgi verilmedi.

Haberler.com Haber Merkezi / Zehra Aygör - Gündem

Oyun Gündem Teknoloji Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

İYİ Parti Rize adayı kim? 2024 İYİ Parti Rize Belediye Başkan adayı Köksal Toptan kimdir? İYİ Parti Osmaniye adayı kim? 2024 İYİ Parti Osmaniye Belediye Başkan adayı Alpaslan Koca kimdir? İYİ Parti Ordu adayı kim? 2024 İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz kimdir? İYİ Parti Niğde adayı kim? 2024 İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Erem kimdir? İYİ Parti Nevşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Şubat Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 27 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 27 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 27 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 27 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 27 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 27 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! İYİ Parti Muş adayı kim? 2024 İYİ Parti Muş Belediye Başkan adayı Şerafettin Yatçı kimdir?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title