Haberler

Emrah Özdemir kimdir? AK Parti Niğde Belediye Başkan adayı Emrah Özdemir kaç yaşında, nereli?

Güncelleme:

Emrah Özdemir kimdir? AK Parti Niğde Belediye Başkan adayı Emrah Özdemir kaç yaşında, nereli? Emrah Özdemir, AK Parti'nin Niğde Belediye Başkan adayı olarak tanınmaktadır. Ancak hakkında bilinenler sınırlıdır. Emrah Özdemir'in kaç yaşında olduğu ve nereli olduğu gibi bilgiler halk tarafından merak edilmektedir.

Ak Parti 31 Mart seçimleri öncesinde seçim kongresi gerçekleştirmiş ve adaylarını açıklamıştı. Niğde Belediye Başkan adayı ise Emrah Özdemir oldu. Vatandaşlar, Emrah Özdemir'in kim olduğunu merak ediyor. Peki, Emrah Özdemir kimdir? AK Parti Niğde Belediye Başkan adayı Emrah Özdemir kaç yaşında, nereli?

EMRAH ÖZDEMİR KİMDİR?

  • Emrah Özdemir, 1980 yılında Niğde'de doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitiren Özdemir, vatani görevini İskenderun'da tamamladı.
  • 2011'de AK Parti İl Başkan Yardımcısı olan Özdemir, 2013-2017 yılları arasında İl Başkanı olarak görev yaptı.
  • İnşaat Mühendisleri Odası Başkan Yardımcılığı, Niğde Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerinde de bulunan Özdemir, aile şirketinin de yönetim kurulu başkanlığını yürütüyor.
  • Özdemir, 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Niğde Belediye Başkan adayı olmuştur.
  • İyi derecede İngilizce bilen Özdemir, evli ve iki çocuk babasıdır.

Emrah Özdemir kimdir? AK Parti Niğde Belediye Başkan adayı Emrah Özdemir kaç yaşında, nereli?

Emrah Özdemir kimdir? AK Parti Niğde Belediye Başkan adayı Emrah Özdemir kaç yaşında, nereli?

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Emrah Özdemir AK Parti Niğde Gündem Politika Haberler

Bakmadan Geçme

Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 20 Nisan Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Irak'taki Şii Milis Gücü Haşdi Şabi'ye Hava Saldırısı Düzenlendi E Devlet çöktü mü Son Dakika? E Devlet'te sorun mu var 20 Nisan Cumartesi 2024 20 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 20 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 20 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 20 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! 22 Nisan Pazartesi günü okullar tatil mi, yarım gün mü? 20 Nisan Cumartesi Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Sadettin Saran kimdir, serveti ne kadar?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title