Haberler

Bursa Bülbül filmi konusu nedir? Bursa Bülbül filiminin oyuncuları kimler?

Güncelleme:

Ünlü komedyen, oyuncu, yapımcı Ata Demirer'in yeni filmi Bursa Bülbülü izleyicilerin karşısına çıktı ve büyük beğen topladı. Filimin vizyona girmesinin ardından Bursa bülbül filiminin konusu ve oyuncuları izleyiciler tarafından merak edildi. Peki, Bursa bülbül filiminin oyuncuları kimler? Bursa bülbül filiminin konusu nedir? Bursa bülbül filimi nerede çekildi? İşte konu hakkında tüm merak edilenler...

13 Ocak 2023 tarihi itibariyle Disney Plus'ta yayımlanan Bursa Bülbülü filmi hakkında merak edilenlerin artmasının ardından filmin konusu, oyuncu kadrosu da en çok araştırılanlar arasında yer aldı. Peki Bursa bülbül filiminin oyuncuları kimler? Bursa bülbül filiminin konusu nedir? Bursa bülbül filimi nerede çekildi? Detaylar haberimizde...

BURSA BÜLBÜL FİLİMİNİN KONUSU NEDİR?

Filmin çekimlerine başlanıldığı andan itibaren ilk görüntülerden yola çıkılarak film hakkında merak edilenlerin de artması sağlanmıştı. Konusu da son derece merak edilen bu filmin konusunun, "Cengiz, iyi bir çıkış yapmak için dönemin ünlü bestekarı Şerafettin'in bestesini kullanmanın iyi bir fikir olduğunu düşünür. Cengiz bu amaç doğrultusunda ağabeyinden borç alır. Elbette bu süreç herkesin düşündüğü kadar kolay değildir. Kaset çıkarma süresince Cengiz'i, Taşkın'ı ve Taşkın'ın kardeşi Arzu'yu birbirinden şanssız olaylar bekler." şeklinde olduğu açıkladı.

BURSA BÜLBÜL FİLİMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Bursa Bülbülü filminin büyük bir kısmı Erdek'te çekildi. Doğal güzellikleri beğeni toplayan Erdek fil çekimi sonrası seyircilerin ilgi odağı oldu.

BURSA BÜLBÜL FİLİMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Ata Demirel'in üstendiği Bursa bülbülü filiminin oyuncu kadrosunda birebirden değerli isimler yer arıyor. İşte Bursa Bülbülü filiminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şu şekilde:

  • Cem Gelinoğlu
  • Özge Özacar
  • Tarık Papuçcuoğlu
  • Melek Baykal
  • Erkan Can
  • Celil Nalçakan
  • Berkay Tulumbacı
  • Seda Türkmen
  • Bedir Bedir
  • Toygan Avanoğlu

BURSA BÜLBÜL FİLİMİNİN FRAGMANI İZLE!

Kaynak: Haberler.com Haber Merkezi / Gündem

Bursa Bülbülü Disney Plus Bursa Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 22 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title