Haberler

Ali Yerlikaya İBB adayı mı olacak? İddialar hakkında Bakan Yerlikaya'dan açıklama geldi

Güncelleme:

Son dönemlerde kulislerde AK Parti'nin İBB adayının İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya olacağı iddiaları sıklıkla dillendirilmeye başlanmıştı. Konuyla ilgili Bakan Yerlikaya açıklama yaptı. Peki, Ali Yerlikaya İBB adayı mı olacak?

Ali Yerlikaya İBB adayı mı olacak? Son dönemlerde kulislerde AK Parti'nin İBB adayının İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya olacağı iddiaları sıklıkla dillendirilmeye başlanmıştı. Konuyla ilgili Bakan Yerlikaya açıklama yaptı. Peki, Ali Yerlikaya İBB adayı mı olacak? Detaylar...

ALİ YERLİKAYA İBB ADAYI MI OLACAK?

AK Parti kulislerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adı geçen isimlerden İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, adaylık iddialarını yalanlayarak "Öyle bir şey yok" dedi.

"ÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİL"

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleri için gözler aday adaylarında. Özellikle İstanbul için partilerin çıkaracağı adaylar merakla bekleniyor. Adı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için geçen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'dan konuyla ilgili bir açıklama geldi. Ankara'da gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bakan Yerlikaya, "Öyle bir durum söz konusu değil" dedi.

Ali Yerlikaya İBB adayı mı olacak? İddialar hakkında Bakan Yerlikaya'dan açıklama geldi

AK PARTİ'DE ADAYLIK SÜRECİ

AK Parti yerel seçimler öncesi aday belirleme çalışmalarını sürdürüyor, temayül yoklamaları tamamlandı. Devam eden anket çalışmalarıyla ilgili bir rapor hazırlanıp Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunulacak. Ankara ve İstanbul dahil adayların 15 Aralık'tan itibaren belirlenmesi planlıyor.

Haberler.com Haber Merkezi / Onur Bayram - Gündem

Ali Yerlikaya Gündem Politika Haberler

Bakmadan Geçme

22 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 22 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 22 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 22 Şubat Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 22 Şubat Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! Napoli Barcelona maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Napoli Barcelona maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Porto Arsenal maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Porto Arsenal maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool Luton Town maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Liverpool Luton Town maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Liverpool - Luton Town maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Porto Arsenal maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Porto Arsenal maçı kaç kaç, canlı maç skoru! CHP Saruhanlı'dan aday çıkardı mı, belediye başkan adayı kim oldu? Zeki Bilgin Saruhanlı'da aday mı? Mansur Yavaş'ın mal varlığı ne kadar 2024? İşte Mansur Yavaş'ın serveti! Napoli Barcelona maçı CANLI izle! 21 Şubat Napoli Barcelona maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Porto Arsenal maçı CANLI izle! 21 Şubat Porto Arsenal maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? TV8.5 canlı izle! (PORTO-ARSENAL) TV8.5 CANLI 4K İZLE! 21 Şubat TV8.5 HD kesintisiz donmadan canlı izle linki!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title