Haberler

Vali Özçimen'den İade-i Ziyaretler

Güncelleme:

Vali İbrahim Özçimen, atama ve tayin sonucu Bolu'ya gelerek görevlerine başlayan komutan ve müdürlere iade-i ziyaretlerde bulundu ve görevlerinde başarılar diledi.

İlk olarak Bolu Garnizon Komutanlığına giden Vali İbrahim Özçimen görevine yeni atanan Kurmay Albay İsmail Güneşer'e iade-i ziyarette bulundu.

Kurmay Albay Güneşer tarafından karşılanan Vali Özçimen, burada 2. Komando Tugay ve Garnizon Komutanlığı Şeref defterini de imzaladı. Daha sonra Komutanlık makamına geçen Vali Özçimen, İsmail Güneşer'le bir süre sohbet etti, yeni görevinde başarılar diledi.

Vali İbrahim Özçimen'in ikinci durağı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü oldu. Vali Özçimen'i Bolu Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün yeni hizmet binasının önünde Müdür Ufuk Nurullah Bilgin, müdür yardımcıları ve Şube Müdürleri karşıladı.

Kurumun çalışmalarıyla ilgili Vali Özçimen'e bilgiler veren Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ufuk Nurullah Bilgin, kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında da bilgiler aktardı.

Vatandaşların mağdur edilmemesi konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerektiğinin altını çizen Vali Özçimen, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü'nün ilgi alanındaki denetimlerinin de sıklıkla yapılması gerektiğini belirterek yeni görevinde başarılar diledi.

Daha sonra Askerlik Şube Başkanı Per. Yrb. Hüseyin Yılmaz'ı da ziyaret eden Vali Özçimen, Askerlik Şube Başkanlığı'nın çalışmaları hakkında Per. Yrb. Yılmaz'dan bilgiler aldı.

Son olarak Aile ve Soyal Politikalar İl Müdürü Necdet Baytok'u ziyaret eden Vali Özçimen, kurumun idari yapısı, personel durumu, araç-gereç ve teçhizat durumu ile kurumun projeleri, hizmetleri ve çalışmalarıyla ilgili bilgilerin yanı sıra kuruluşlarda kalan yaşlılar, koruma altına alınan çocukların durumları hakkında bilgiler aldı.

Kimsesizlere sahip çıkan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personelinin özverili ve fedakâr çalışmalarından dolayı tebrik eden Vali Özçimen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Necdet Baytok ve personeline başarılar diledi.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Garnizon Komutanlığı İbrahim Özçimen Bolu Güncel Haberler

'7 çocuğum aç' deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

"7 çocuğum aç" deyip kendine zarar veren vatandaşın üzerine kayıtlı 6 araç çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na 'Roma turu' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İmamoğlu'na "Roma turu" tepkisi

10 yıllık tarihi protokol! Kuşadası plajları halka açılıyor, şemsiye ve şezlonglar da ücretsiz olacak

10 yıllık tarihi protokol! Kuşadası plajları halka açılıyor, şemsiye ve şezlonglar da ücretsiz olacak

İspanya'nın ardından İrlanda ve Norveç de Filistin devletini resmen tanıdı

İspanya'nın ardından İrlanda ve Norveç de Filistin devletini resmen tanıdı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title