Haberler

Türkoğlu Dörtyol Devlet Hastanesini Ziyaret Etti

Güncelleme:

AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek, hastanede incelemelerde bulundu.

Dörtyol Devlet Hastanesi'nin hemen yan tarafında, 720 metrekarelik alan üzerinde yapımı devam eden 20 poliklinik hakkında, Başhekim Dr. Adem Takış'tan bilgi alan Türkoğlu; AK Parti Hatay İl İkinci Başkanı Bilgehan Aksoy, AK Parti Dörtyol İlçe Başkanı Av. Abdullah Arıcan ve AK Parti Dörtyol İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Çankır ile birlikte, inşaat alanında incelemelerde bulundu.

İncelemelerinin ardından bir açıklama yapan Milletvekili Türkoğlu; "Dörtyol Devlet Hastanemizin hemen yan tarafına yapılan 20 polikliniğimizin, tüm birimleriyle gayet modern bir şekilde inşa edildiğini gördük. İnşallah Ocak ayının sonu itibariyle inşaatımız tamamlanmış olacak. Hastanemizin bu yeni polikliniklerle birlikte en iyi şekilde işletilmesine vesile olacak olan hekim arkadaşlarımız ve sağlık personelimiz, daha geniş mekânlarda vatandaşlarımıza verimli bir sağlık hizmeti sunacaklardır. Kan alma, röntgen, ultrason, görüntüleme merkezi üniteleri ile beraber; çocuk, cildiye, cerrahi gibi alanlarda açılacak olan bu 20 yeni polikliniğimiz, Dörtyol'a 2013 yılında temelini atacağımız yeni hastanemizin yapımı başlayana kadar, mevcut hastanemizdeki yoğunluğu azaltacaktır" dedi.

Başhekim Dr. Adem Takış hastaneye yapılan son alımlarla ilgili de Türkoğlu'nu bilgilendirdi. Kardiyoloji birimine son model EKO cihazı alındığını söyleyen Başhekim Dr. Adem Takış, en kısa sürede EKO cihazının kurularak, hastalara hizmet verilmeye başlanacağının müjdesini verdi. Takış, ayrıca 6 yataklı Diyaliz Merkezi'ne, 1 yatak daha alındığını ifade etti.

Hastanenin acil servisini de gezen Milletvekili Türkoğlu, burada bekleyen hastalarla bir süre sohbet ederek hizmetlerden memnun olup olmadıklarını sordu. Milletvekili Türkoğlu, hastanedeki servisleri de gezerek, yatan hastalara geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Dörtyol Devlet Hastanesi'ne ikinci bir acil servis kapısının açıldığının bilgisini veren hastane müdürü Abbas Yeşildemir; "Artık acil servisimize ayakta gelen hasta ile yatakta gelen hasta, farklı kapılardan giriş yapacaktır. Böylelikle hem acil servisimizdeki yoğunluğu minimize etmiş olacağız hem de hastalarımıza daha verimli bir hizmet sunacağız" dedi.

Milletvekili Bayram Türkoğlu hastane ziyaretinin ardından, annesi merhume Hatice Toksoy'u kaybeden Kuzuculu Belediye Başkanı Yaşar Toksoy'a evlerindeki taziye çadırında bir taziye ziyareti gerçekleştirerek, başsağlığı dileklerini iletti.

Kaynak: Bültenler / Güncel

Hacı Bayram Türkoğlu Ak Parti Dörtyol Güncel Haberler

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Nüfusunun yüzde 98'i Müslüman olan Tacikistan'da başörtüsü ve dini bayramlar yasaklandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Mide bulandıran görüntü! Köpeğe tecavüz ederken suçüstü yakalandı

Herkes su sanıyordu! İngiliz futbolcular molalarda bakın ne içiyormuş

Herkes su sanıyordu! İngiliz futbolcular molalarda bakın ne içiyormuş

Bakmadan Geçme

Türkiye- Portekiz maçı ne zaman, saat kaçta? EURO 2024 Türkiye- Portekiz hangi kanalda? #9917 22 Haziran 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 22 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 22 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 22 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 22 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Arda Güler Portekiz maçında oynayacak mı? Arda ilk 11'de mi? Avrupa Şampiyonası Finali ne zaman? EURO 2024 ne zaman bitiyor? Fransa sembolü neden horozdur? Hollanda forması neden turuncu? Hollanda neden portakal renginde? #129300 #9917 Hollanda Fransa maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Hollanda Fransa maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Hollanda Fransa maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SONUCU! Hollanda Fransa maçı ne oldu? Hollanda Fransa maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hollanda Fransa EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT 1 canlı maç izle! HOLLANDA FRANSA CANLI izle! TRT HD kesintisiz donmadan canlı yayın izleme linki! EURO 2024 gruptan kaç takım çıkıyor, 3.'ler çıkıyor mu? #9917 Filenin Sultanları elendi mi? A Milli Kadın Voleybol Takımı VNL elendi mi? #129300 #127952 Mbappe neden yok, sakat mı cezalı mı? Mbappe oynayacak mı EURO 2024 (Hollanda – Fransa)? #129300 #9917
CHP'li belediyede hamile kadına çöp sürgünü

CHP'li belediyede hamile kadına çöp sürgünü

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title