Haberler

Sümer Tilmaç'ın Sağlık Durumu

Oyuncu Tilmaç'ın tedavisine İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam edileceği bildirildi Sümer Tilmaç: "Çalıştıkça kendimi daha mutlu hissediyorum.

Akciğerindeki rahatsızlık nedeniyle Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Servisi'nde tedaviye alınan ünlü oyuncu Sümer Tilmaç'ın tedavisine, İstanbul Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam edileceği bildirildi.

Tilmaç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2 gün önce Antalya'dan ayrılıp, İstanbul'a gittiğini, tedavisini de orada sürdüreceğini söyledi. Sağlık durumunun çok iyi olduğunu dile getiren Tilmaç, "Bugün küçük bir operasyon geçireceğim. Ciğerimden parça alınacak ona göre teşhis konulacak" dedi.

Rahatsızlığı nedeniyle tiyatroya ara vermediğini belirten Tilmaç, kendisini iyi hissettiği sürece çalışmaya devam edeceğini vurguladı. Hayatı boyunca hiçbir zaman karamsarlığa bürünmediğini ifade eden Tilmaç, "Çalıştıkça kendimi daha mutlu hissediyorum. Sağlığım müsaade ettiği sürece çalışmayı ihmal etmeyeceğim" diye konuştu.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abdullah Erdoğan ise Tilmaç'ın ciğer zarında sıvı biriktiğini, bunun boşaltılması gerektiğini söyledi. Bu rahatsızlığının neden kaynaklandığının belli olmadığını bildiren Erdoğan, sıvı boşaltıldıktan sonra hastalık teşhisinin konulabileceğini kaydetti.

Tedavinin ne kadar süreceği ile ilgili net bir zaman veremedikleri için Tilmaç ailesinin tedaviyi İstanbul'da devam etmek istediklerini anlatan Erdoğan, hastalığını rahatsız edecek bir durum söz konusu olmadığı için gitmesine izin verdiklerini bildirdi.

21 Ocak Salı günü Antalya ve Isparta'da sahnelenecek "Her Yöne 90 Dakika" adlı tiyatro oyununda rol almak için Antalya'ya gelen ve akciğerindeki rahatsızlık nedeniyle Akdeniz Üniversitesi Hastanesinde tedaviye alınan oyuncu Sümer Tilmaç, doktorundan izin alarak tiyatro oyununda sahneye çıkmıştı. - Antalya

Kaynak: AA / Güncel

Akdeniz Üniversitesi Sümer Tilmaç İstanbul Antalya Politika Güncel Haberler

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

Peş peşe tetiğe bastı! Sokak köpeğinin saldırdığı vatandaşı polis memuru güçlükle kurtardı

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu 'B3'ten 'B1'e yükseltti

İlk defa iki kademe birden artış! Moody's, Türkiye'nin kredi notunu "B3"ten "B1"e yükseltti

2 cana mal olan elektrik akımı faciasında pes dedirten savunma: Gözlemcimiz izinliydi, plansız bir çalışmaydı

2 cana mal olan elektrik akımı faciasında pes dedirten savunma: Gözlemcimiz izinliydi, plansız bir çalışmaydı

Bakmadan Geçme

Moody's kredi notları anlamları! A1, A2 ve B1, B2 ne demek? Kredi notları ne anlama geliyor? 1 Ağustos hangi burç? Ağustos'un 1'inde doğanlar hangi burç oluyor? 1 Ağustos burcu! 20 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Fatih, Zeytinburnu, Şişli elektrik kesintisi! 20 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 20 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Türkiye İspanya maç özeti ve golleri izle! (VİDEO) Türkiye İspanya U19 maçı özeti! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? Türkiye İspanya maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Türkiye İspanya U19 maçı kaç kaç, canlı maç skoru! Az önce deprem nerede oldu? SON DAKİKA! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? 19 Temmuz son depremler AFAD ve Kandilli listesi Efsane Milan kadrosu! Efsane Milan kadrosunda kimler var, hangi yıl, neden efsane oldular? Marmara'da deprem mi oldu? Marmara'da son dakika deprem oldu! Deprem şiddeti ve büyüklüğü kaç, nerede oldu? Son depremler AFAD ve Kandilli listesi
Yazılım sorunu sadece Bitcoin'i etkilemedi! Fiyatı 67 bin doların üzerine çıktı

Yazılım sorunu sadece Bitcoin'i etkilemedi! Fiyatı 67 bin doların üzerine çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title